۱۲:۰۳ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 22 May 2019
کد خبر: ۵۲۹۵۲
مدیرعامل راه آهن:
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: کارکنان راه‌آهن و خانواده آنان همواره از از نظر شان و منزلت در جایگاه بالایی قرار دارند و برای حفظ همدلی وهم افزایی در خانواده بزرگ راه آهن باید از نگاه بخشی و صنفی پرهیز کنیم.

«سعید رسولی» در نشست با نمایندگان مجمع بهره برداری کارکنان راه آهن،با بیان اینکه نباید اجازه دهیم نگرش صنفی در راه‌آهن موجب کاهش بهره وری و اثر بخشی شود، تصریح کرد: در صورتی که در خانواده بزرگ راه آهن هرکسی خود را مقدم بداند همه ما ضرر می کنیم، لذا برای توسعه و پیشرفت صنعت حمل و نقل ریلی کشور همه ما با صمیمیت و همدلی باید دست به دست بدهیم تا بتوانیم به اهداف توسعه راه‌آهن دست پیدا کنیم.

مدیرعامل راه آهن بیان کرد: بدون تردید همه فعالان عرصه صنعت حمل و نقل ریلی جزو خانواده بزرگ راه آهن هستند و در دوره جدید نگاه ما به غیر سرمایه انسانی داخل راه‌آهن است و انشاالله با وجود این نیروی عظیم در راه آهن سال پیش رو می تواند، سال استفاده بیشتر از فرصت ها باشد.

معاون وزیر راه وشهرسازی تاکید کرد: حساسیت و اهمیت کارها در صنعت حمل و نقل ریلی سبب شده، از دیر باز نظم و انضباط در راه‌آهن سرآمد امور باشد و ما مکلفیم نظم و ترتیب را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

رسولی اظهارداشت: رعایت نظم و انضباط در راه آهن همواره مورد توجه جدی است و ما در تلاش هستیم با استفاده از تجربه و کمک همکاران متخصص و مومن برنامه های توسعه صنعت حمل و نقل ریلی کشور را با قدرت به پیش ببریم.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن در پایان خواستار استمرار برگزاری این نشست ها با خبرگان، بازنشستگان و کارکنان راه‌آهن شد و گفت: استمرار این نشست‌های صمیمی سبب خواهد شد تا بتوانیم با اعتماد بیشتری به یکدیگر و هم افزایی و استفاده از نقطه نظرات بدنه متخصص و دلسوز راه آهن ، وظایف خود را خوبی انجام و مشکلات پیش رو را با استفاده از توانمندی های نیروی انسانی خود برطرف کنیم.

در ادامه این نشست یکی از همکاران سیر و حرکت اظهارداشت: راه آهن در کشورمان بیش از ۱۰۰ سال سابقه دارد و همکاران قدیمی ما در این عرصه می توانند برای حل بسیاری از مشکلات مشورت‌هایی خوبی را به مدیران راه آهن ارائه دهند.

وی یادآورشد: درصنعت حمل و نقل ریلی ایران و بسیاری از کشورهای جهان، کسب تجربه به صورت استاد و شاگردی بوده است و این روند تا کنون نیز در راه آهن ایران ادامه پیدا کرده است تا بتوانیم به خوبی از تجربه افراد در این بخش استفاده بکنیم.

این همکار سیر و حرکت بر حفظ و رعایت مسائل زیست محیطی در اطراف خطوط ریلی و ایستگاه های راه آهن تاکید کرد و گفت: هر زمان مدیران راه‌آهن نیازمند مشاوره در اموری باشند همکاران با سابقه تجربه خود را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار آنان قرار می دهند تا با همفکری و همکاری مسائل و مشکلات صنعت حمل و نقل ریلی برطرف شود.

در پایان این نشست برخی از دیگری از همکاران ترافیک و سیر حرکت مسایل و مشکلات خود را در زمینه های حقوق و دستمزد، نیازهای کارکنان، وضعیت تردد کارکنان راه آهن در مناطق مختلف برای انجام وظیفه در ایستگاه های بین شهری و سایر مسایل پرسنلی را مطرح و در جمعبندی توسط مدیر عامل راه آهن مقرر شد موضوعات مطرح شده توسط معاونین ذیربط مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه گزارش شود.

برچسب ها راه آهن ، رسولی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar