۱۳:۰۰ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - 23 May 2019
کد خبر: ۵۲۹۵۹
در ماه مبارک رمضان، هر شب سفره افطاری ساده‌روی پل طبیعت تهران گسترده می‌شود؛ پنجمین جشنواره «باغ رمضان» از ۱۶ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در حال برگزاری است.

هم‌زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در پانزدهمین شب از ماه مبارک رمضان در جشنواره «باغ رمضان» سفره افطاری ساده‌روی پل طبیعت تهران گسترده شد.

بنابراین گزارش، برپایی سفره افطار ساده‌روی پل طبیعت با بهره‌گیری از پتانسیل خیرین محلی و باهدف حذف اسراف و تجمل‌گرایی برای آن دسته از افراد که در لحظه افطار به هر دلیل از  منزل دور هستند در این محل به اجرا درآمد.

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به‌واسطه گردشگر پذیر بودن، روزانه پذیرای طیف گسترده‌ای از گردشگران ایرانی و شهروندان تهرانی است و برای این منظور روزانه پذیرای شهروندان روزه‌دار تهرانی از ابتدای ماه مبارک رمضان بوده است.

پنجمین جشنواره «باغ رمضان» از 16 اردیبهشت تا 17 خرداد باهدف همدردی و کمک‌رسانی به موطنان سیل‌زده در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در حال برگزاری است؛ این برنامه‌ها از ساعت 20:30 هم‌زمان با افطار شروع‌شده و تا ساعت 23 در یک برنامه‌ریزی مدون میزبان روزه‌داران است.
برچسب ها پل طبیعت ، عباس آباد
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar