۰۹:۵۹ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - 01 June 2019
کد خبر: ۵۲۹۹۵
رئیس هیئت اجرایی انتخابات هشتم شورای مرکزی در گفتگو با صما:
منصور بهادری دبیر اجرایی شورای مرکزی در گفتگو با صما با بیان اینکه انتخابات یک امانت است گفت: این انتخابات امانتی گرانبها است چه برای کسانی که کاندید می شوند، چه برای کسانی که رای می دهند و چه برای افرادی که مسئولیت خطیر برگزاری آن را بر عهده دارند.
وی ادامه داد: از آنجا که جامعه نیم میلیونی سازمان نظام مهندسی ساختمان از افراد نخبه، تحصیلکرده و فرهیخته تشکیل شده است، انتظار می رود مانند سایر شئون خود در برگزاری انتخابات درون سازمانی نیز الگو بوده و با انتخاب افراد اصلح، خوشنام و دارای سوابق اجرایی و مدیریتی معتبر به سایر صنوف و قشرهای جامعه درسی بزرگ مبنی بر اجتناب از ارجحیت تعصبات قومی و زبانی، ائتلافی و جریانی و رشته ای در امر انتخاب دهند.

بهادری تاکید کرد: اهمیت این موضوع از آنجائی ناشی می شود که در جریان این انتخابات سرنوشت امورات مشترک سازمان ها در سه سال آتی به دست کسانی سپرده خواهد شد که در این آزمون از جامعه نظام مهندسی ساختمان مهر تائید بگیرند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات دوره هشتم شورای مرکزی همچنین عنوان کرد: توجه به این نکته ضروری است که در امر انتخاب می بایست به مصالح عمومی جامعه نظام مهندسی ساختمان و اعتلای این نهاد جوان، کارآفرین و موثر در امر اقتصاد توجه نمود.

این مسوول در ادامه سخنان خود در خصوص رسالت هیات اجرایی انتخابات دوره هشتم گفت: در همین راستا هیئت اجرایی انتخابات دوره هشتم با رعایت امانت داری و با حساسیت ویژه‌ای صلاحیت کاندیداها را بررسی و از تمامی توان و ابزارهای خود جهت تحقق یک انتخابات باشکوه با حضور حداکثری اعضای هیات عمومی استفاده خواهد کرد.

وی یادآور شد: این هیئت دوری از هرگونه حب و بغض و دوری از هرگونه شائبه‌ای مبنی بر خدشه دار شدن اصل شفافیت، عدالت و مساوات را از رسالت های اصلی خود دانسته و آن را در تمامی مراحل کار از اطلاعیه‌های پیش از ثبت نام تا اعلام نتایج بر خود فرض دانسته و از هیچ گونه تلاشی مبنی بر تسهیل امور مربوط به انتخابات دریغ نخواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخابات یک امانت است به یک آیه قرآنی در این رابطه اشاره کرد وگفت: سوره نساء آیه 58 می فرماید إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الاْماناتِ إِلى أَهْلِها؛ یعنی خداوند به شما فرمان مى دهد که امانت ها را به صاحبانش بدهید.

رعایت امانت داری در بررسی صلاحیت کاندیداها / دوری از هرگونه حب وبغض رسالت اصلی هیات اجرایی

رعایت امانت داری در بررسی صلاحیت کاندیداها / دوری از هرگونه حب وبغض رسالت اصلی هیات اجراییرعایت امانت داری در بررسی صلاحیت کاندیداها / دوری از هرگونه حب وبغض رسالت اصلی هیات اجرایی

برچسب ها نظام مهندسی ، بهادری
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar