۱۱:۰۱ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - 01 June 2019
کد خبر: ۵۲۹۹۶
مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان در حاشیه بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی از بیمارستان تخصصی ۱۳۹ تخت خوابی سینا شهر زرند گفت: این بیمارستان با زیربنای 11 هزار متر مربع، در دو بلوک ۵ و ۶ طبقه احداث شده است.

محمدمهدی بلوردی پیشرفت بیمارستان زرند را ۹۸/۵ درصد عنوان و تصریح کرد: تا کنون بیش از ۴۳۰ میلیارد ریال برای احداث این بیمارستان هزینه شده است.

امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز در جریان بازدید علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی از بیمارستان سینا عنوان کرد: دستور تخصیص ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای این بیمارستان ۷ خرداد توسط آقای نوبخت صادر شده است.

همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی در بازدید از بیمارستان در حال ساخت زرند گفت: ۵۰ درصد هزینه ساخت این بیمارستان در سال های ۹۷ و ۹۸ تامین شده است.

علیزاده مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی در زرند گفت: برای پی گیری مانده تعهدات تا تحویل بیمارستان به بهره بردار، نیمه اول تیرماه از بیمارستان سینا بازدید خواهم کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar