۱۵:۲۰ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - 03 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۲۰
با حضور نمایندگانی از هیئت رئیسه شورای مرکزی ، هیات امنای صندوق مشترک و کارشناسان مدعو از حوزه بیمه جلسه‌ای در محل شورای مرکزی برگزار شد.

به گزارش صما در این راستا با توجه به تبیین سیاست های صندوق درباره بیمه های مورد نیاز اعضای جامعه مهندسی در سراسر کشور، خصوصاً در بخش بیمه‌های مسئولیت مهندسی بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت .

اسماعیلیان، مدیرعامل صندوق مشترک در این باره گفت: با توجه به ظرفیت جامعه مهندسی در مذاکرات با شرکت‌های بیمه‌ای، نحوه ایجاد بستر مناسب به منظور بهره مندی اعضا از خدمات با کیفیت بالاتر و پرداخت هزینه کمتر مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته وی، در این جلسه نحوه اعتبار سنجی با توجه به ایجاد سامانه کارنامه حرفه ای اعضا به منظور تمایل در صدور بیمه های مسئولیت مهندسی بررسی شد.

این گزارش حاکی است: از میان روش‌های متفاوت عرضه بیمه نامه های مورد نیاز جامعه مهندسی از جمله کارگزاری، نمایندگی و یا استفاده از ظرفیت موجود در این بخش خارج از مجموعه صندوق مشترک بحث و تبادل نظر انجام شود و درنهایت مقرر گردید، کارشناسان پیشنهادهای مکتوب خود را ارائه نمایند.

اسماعیلیان افزود: سامانه ایجاد خدمات بیمه ای الکترونیکی که به صورت ایجاد یک اپلیکیشن تخصصی و سطح دسترسی همه اعضا است،  مواردی در جلسه مطرح و مقرر شد پیشنهاد تکمیلی در این مورد در قالب یک پروپوزال به صندوق مشترک ارائه گردد.


انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
0
0
پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی مهندسان در اولویت قرار گیرد .
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
0
0
بیمه بازنشستگی برای مهندسان ایجاد شود
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar