۱۲:۴۶ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - 08 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۲۷
سازمان نظام مهندسی استان یزد اعلام کرد:
به پیشنهاد هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و تأیید هیئت 4 نفره استان برای اولین بار در تاریخ فعالیت این سازمان، مالکانی که حق الزحمه نظارت و صدور شناسنامه فنی و ملکی را نقدی پرداخت کنند، از ۲۰ درصد تخفیف بهره مند می‌شوند.

هیئت چهار نفره استان متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، شهردار یزد و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با تقدیر از هیئت مدیره سازمان و تأیید مصوبه آن زمینه اجرایی شدن این موضوع را فراهم کردند.

بر اساس مصوبه هیئت چهارنفره، با توجه به صورت جلسه مورخ هشتم خرداد هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در راستای تکریم ارباب رجوع، کمک به اقشار جامعه و همچنین ترغیب مالکان به استفاده از خدمات سازمان، کاهش ساخت و سازهای بدون پروانه و ارتقای کیفیت ساخت و ساز، پیشنهاد هیئت مدیره سازمان درخصوص تخصیص تخفیف ۲۰ درصدی حق الزحمه نظارت و صدور شناسنامه فنی و ملکی به مالکان در صورت پرداخت نقدی مطرح و موافقت شد.

در همین ارتباط رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان یک نهاد غیردولتی و مردم نهاد است، بر لزوم توجه ویژه به اصلاح فرآیندهای سازمان، به گونه ای که مشتریان و مالکان که متقاضی استفاده از خدمات مهندسی هستند تأکید کرد.

سالاری در ادامه اظهار داشت: امیدوارم با جلب رضایت مردم از پشتیبانی آنان برخوردار باشیم. چرا که چنین مصوبه ای از مدت‌ها پیش مورد انتظار و علاقه بسیاری از مالکین بوده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با اجرای این طرح، روند ساخت و سازهای بدون پروانه و خلاف سازی ها سیر نزولی به خود گیرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar