۱۷:۰۷ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - 08 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۳۴
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشوردر گفت‌وگو با «صما»:
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور، در گفت‌و‌گو با «صما» بابیان اینکه آزادراه‌های بیشتری در شرف الکترونیکی شدن عوارض هستند. گفت: در طی سال‌های اخیر پشت عوارضی‌های آزادها شاهد ایجاد گره‌های ترافیکی بوده‌ایم که همه این گره‌ها با الکترونیکی شدن حذف یا به‌شدت کاهش می‌یابد.

سید حسین میر شفیع بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: در مرحله اول و در بامداد ۲۸ اسفندماه سال گذشته عوارض چهار آزادراه تهران-ساوه، قزوین-زنجان، تهران-قزوین و تهران-قم الکترونیکی شد و تا پایان تیرماه سال جاری و طی دو مرحله به ترتیب ۱۰ و هفت آزادراه دیگر الکترونیکی می‌شوند تا درمجموع ۲۱ آزادراه تا تاریخ مذکور به‌صورت الکترونیکی عوارض اخذ کنند.

میر شفیع ادامه داد: در مرحله دوم آزادراه‌های تبریز- ارومیه، تهران-پردیس، قزوین-رشت، ساوه- سلفچگان، قم-کاشان، کاشان-اصفهان، تبریز-زنجان، مشهد-باغچه، کنارگذر مشهد و آزادراه بندرعباس امکان پرداخت عوارض در آن‌ها به‌صورت الکترونیکی فراهم می‌شود.

وی بابیان اینکه کارکنان عوارضی‌‌ها در خدمات جدید آزادراهی مشغول به کار خواهند شد. گفت: این کارمندان بعد از سنجش توانایی در بخش الکترونیکی یا سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استخدام خواهند شد.

میر شفیعی گفت: به یقین توانایی هیچ‌یکی از کارکنان عوارض ‌نادیده گرفته نخواهد شد؛ و ما به دنبال حذف آن‌ها از بدنه حمل‌ونقل نیستیم.

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور، در بخش دیگر سخنانش بابیان اینکه اقدامات خوبی برای روکش آسفالت‌های آزادراه‌ها انجام خواهد شد. گفت: وزارت راه و شهرسازی و شرکت‌های آزادراهی برای روکش آسفالت آزادراه‌های زنجان - تبریز، ساوه -سلفچگان، قم-کاشان و کاشان-اصفهان در سال ۹۸ اقدام خواهند کرد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
0
0
چرا دروغ میگین ؟ در همین 4 آزادراه که در مرحله اول شروع شده بیشتر نیروها به بهانه اینکه شما توانایی خوبی ندارید اخراج شدن. بخش راهداری هم از گذشته خودش نیروی کار داشته و نیازی به نیروی جدید نداره . بهتره با مردم صادق باشید و کمتر دروغ بگین.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar