۱۳:۴۱ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - 10 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۴۹
دیدار شهردار منطقه ۱۷ با شهروندان در هفتمین جلسه ملاقات مردمی؛
شهردار منطقه 17 در هفتمین جلسه ملاقات مردمی بر ترویج فرهنگ نوسازی بافت فرسوده و ایمن سازی مساجد تاکید کرد.

امیر محسنی اظهار داشت: منطقه ما جزء مناطق آسیب پذیر در بحران است و بههمین دلیل اولین روز فعالیت در منطقه از همه درخواست کردیم که برای توسعه و نوسازی منطقه همت کنند. ضمن اینکه مدیریت شهری برای تحقق و تسریع در نوسازی از همه ظرفیت های موجود استفاده کرده و این فرایند ادامه خواهد داشت.

وی در دیدار با شهروندانی که برای حل مشکلات پرونده های جاری شان در حوزه های شهرسازی، مالی، اجرای احکام و بازرسی در هفتمین جلسه ملاقات مردمی با شهردار منطقه ۱۷ حضور یافته بودند، خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات موجود در تلاش هستیم تا با گسترش فعالیت ها و نگاه توسعه ای به سطح محلات، در مسیر توسعه گام برداریم و موانعی که در مسیر نوسازی بافت فرسوده است را تا حد ممکن رفع کنیم.

محسنی با اشاره به اهمیت توسعه منطقه گفت: در طول نوزده ماه گذشته برای جلب سرمایه بخش خصوصی و شتاب دهی به روند توسعه تلاش شده و با افتتاح برخی از پروژه ها در ماه مبارک رمضان، بخشی از موانع توسعه در منطقه از میان برداشته شد. به هر حال امیدواریم تا سال ۱۴۰۰ توسعه پایدار محقق شود.

شهردار منطقه 17 در دیدار با یکی از جانبازان که از خانواده معظم شهدا نیز بود؛ با تذکر به یکی از مسئولین منطقه ادامه داد: همواره بر تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرده ایم. مدیریت شهری مخصوصا در منطقه ۱۷ بر خود واجب می داند که برای تسهیل خدمت رسانی به ایثارگران و رفع مشکلات شان از هیچ تلاشی فرو گذار نکند.

وی با تاکید بر ایمنی شهروندان در ساختمان‌های عمومی و همچنین در دیدار با هیئت امنای مسجد امام رضا(ع) افرود: تامین ایمنی شهروندان در اماکن عمومی خصوصا مساجد مهم و ضروری است. هدف ما این است فضای مساجد برای شهروندان محیطی ایمن باشد و برای تحقق این امر لازم است با کارشناسی صحیح، مشکلات احتمالی رفع شود.

همچنین در پایان این نشست و در پی هماهنگی بین بخشی، ۴۵ پرونده جاری در حوزه شهرسازی و تخفیف عوارض با دستور شهردار منطقه۱۷ به نتیجه مطلوب رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar