۱۵:۳۱ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - 10 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۵۱
سرپرست اداره کل حریم شهرداری تهران خبر داد:
سرپرست اداره کل حریم شهرداری تهران از برگزاری نخستین همایش بایدها و نبایدهای حریم تهران با هدف ارتقاء آگاهی نسبت به موضوع صیانت ازحریم، هم اندیشی و هم افزایی بین مدیران مناطق دارای حریم و مدیران حقوقی و سازمان های مربوطه شهرداری تهران در روز چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه خبر داد.

مجتبی شکری با اشاره به اینکه حریم شهر تهران به عنوان نمادی از شأن و منزلت شهر تهران و هاله تنفسگاهی آن، از جایگاه ویژه ای برای زیست شهری برخوردار است، گفت: راهبرد اداره کل حریم صیانت از حریم تهران با رویکرد حفاظت فعال و کنترل موثر با شیوه مشارکتی است. بر این اساس ارتقاء سطح آگاهی و آشنایی با قوانین، ضوابط و مقرارت می تواند به ما در مسیر صیانت از این امانت برای نسل های آینده کمک کند.

وی با بیان اینکه همایش بایدها و نبایدهای حریم شهر تهران در روز چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه با حضور مسؤلان مدیریت شهری در مناطق دارای حریم به میزبانی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و همکاری شهرداری منطقه ۲۲ در سالن اجتماعات بوستان چیتگردر منطقه ۲۲ برگزار خواهد شد، افزود: در این همایش گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری، سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، شمسی، مدیرکل حقوقی - نوذرپور، شهردار منطقه ۲۲ و تنی چند از اساتید دانشگاه و صاحب نظران در موضوع بایدها و نبایدهای مناطق دارای حریم به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

سرپرست اداره کل حریم شهر تهران پرداختن به مباحث قوانین و مقررات حقوقی حریم، مدیریت یکپارچه حریم و همچنین ارائه جزوات آشنایی با قوانین مرتبط حریم را از برنامه های این همایش برشمرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar