۱۶:۳۹ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - 10 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۵۲
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران:
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: با توجه به ضرورت اجرای پروژه های مصوب در راستای ارتقای تاب آوری شهری محلات هدف، دستگاه های متولی خصوصاً شهرداری به عنوان دبیر ستاد بازآفرینی شهری باید اقدامات لازم را انجام دهند.

جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان ساری با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران، فرماندار، شهردار و اعضای ستاد بازآفرینی برگزار شد.

به گزارش صما به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران، این جلسه با موضوع تعیین تکلیف نحوه اجرای پروژه های محلات و محدوده های هدف بازآفرینی از ردیف تبصره 18 قانون برنامه و بودجه مصوب سال 97 شهرسازی با محوریت همکاری مشترک فی مابین اداره کل راه و شهرسازی استان، شهرداری ساری و دستگاه بهره بردار در محل فرمانداری شهرستان ساری تشکیل شد.

در جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان ساری، مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: با توجه به ضرورت اجرای پروژه های مصوب در راستای ارتقای تاب آوری شهری محلات هدف، دستگاه های متولی خصوصاً شهرداری به عنوان دبیر ستاد بازآفرینی شهری باید اقدامات لازم را انجام دهند.

سید محمد نظری افزود: سیاست های ستاد بازآفرینی در راستای اقدامات و برنامه های اجرایی مشترک است که ساماندهی بافت های فرسوده و محلات مصوب سکونتگاه های غیررسمی از جمله اولویت های مهم است.

نظری در ادامه این جلسه از پروژه های اجرایی اقدام مشترک در شهر ساری یاد کرد که در این راستا ساماندهی و اجرای برنامه های عملیاتی در محله های مهم‌ مرکز استان به عنوان یک اولویت به تصویب اعضا رسید.

گفتنی است؛ نمایندگان دستگاه های حاضر در جلسه، برنامه های در دست تهیه خود را تا افق 1400 در این محله اعلام کردند و در پایان این جلسه برنامه اقدام مشترک شهر ساری تدوین شد و به تصویب اعضاء رسید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar