۱۱:۱۰ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - 13 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۷۱
درنشست مشترک رؤسای نظام مهندسی و هیئت رئیسه شورای مرکزی مطرح شد:
رؤسای سازمان های نظام مهندسی استان ها در سالن جلسات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی حضور یافتند و مهمترین موضوعاتی را که در قطعنامه اجلاس آینده هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی گنجانده می شود، به بحث و بررسی گذاشتند.

به گزارش «صما» رؤسای سازمان‌های نظام مهندسی استان‌ها در جلسه عصر دیروز چهارشنبه ۲۲ خرداد مواردی از قبیل تعرفه خدمات مهندسی، صدور شناسنامه فنی و ملکی، شناسه ملی و اشکالات حقوقی مربوط به آن را مطرح کردند و قرار شد مورد اخیر در نشست مشترکی با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

روسای نظام مهندسی ساختمان همچنین در خصوص دفاتر مهندسی، نظارت عالیه و اجرای نظارت و ساز و کارهای اجرایی آن به گفتگو پرداختند و مقرر شد کارگروه‌هایی در این ارتباط تعیین و پیگیر موضوع شوند.

مبانی قیمت گذاری خدمات مهندسی که پیش از این در کارگروه های مختلف به بحث گذاشته شده بود، در این جلسه جمع‌بندی شد و در آینده نزدیک متن نهایی تنظیم خواهد شد.

حاضران همچنین درباره کمک به مناطق سیل زده و ارائه خدمات مهندسی رایگان به این مناطق مواردی را عنوان کردند و قرار شد پیشنهادها جمع بندی و به وزارت راه و شهرسازی ارسال شود و مورد عمل قرار گیرد.

فرج الله رجبی در نشست روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها با تاکید بر اهمیت شفافیت و انضباط مالی در حوزه کاری آنان، خواستار محدودیت حساب های سازمان ها و پرهیز از تداخل امور مالی فردی و سازمانی در استان ها شد.


برچسب ها شورای مرکزی ، اجلاس
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar