۱۰:۱۳ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 17 June 2019
کد خبر: ۵۳۰۹۴
ساختمان اداری و فرهنگی خانه شاعران، پارک سالمندان و ساختمان سرای محله در پارک سالمندان از مراکز مورد بازدید میدانی مصطفی سلیمی، شهردار منطقه ٣ بود که از این پروژه های عمرانی بازدید و در جریان روند توسعه فیزیکی آنها قرار گرفت.

ساختمان اداری و فرهنگی خانه شاعران ایران توسط شهرداری منطقه ٣ و به درخواست مسئولین خانه شاعران ایران از اسفند سال گذشته در قطعه زمینی از این مجموعه ادبی به متراژ ٢٣٠ متر مربع در سه طبقه با کاربری اداری، آموزشی و آمفی تئاتر درحال احداث است.هم اکنون این پروژه در مرحله گودبرداری و احداث پی ریزی قرار دارد.

شهردار منطقه ٣ از «پارک سالمندان» نیز بازدید کرد، این پارک به متراژ دو هزار و 77 متر مربع با امکاناتی از قبیل فضای سبز، مسیر پیاده روی، مسیر ورزش، مسیری برای نابینایان و کم بینایان، سرویس بهداشتی برای معلولین، وسایل بدنسازی، آبنما، آبخوری و ... در خیابان صالح حسینی قرار دارد، فضای داخلی پارک به نحوی طراحی شده است که به عنوان یک پاتوق محلی برای سالمندان قابل استفاده باشد تا آنان در کنار یکدیگر و دیگر اعضای خانواده اوقات فراغت خوبی را در پارک سپری نمایند، این مجموعه از شهریور سال گذشته آغاز شده و رو به اتمام است.

در ادامه با توجه به احداث "پارک سالمندان"، شهرداری منطقه ٣ با ایجاد ساختمانی به متراژ ١٥٠٠ متر مربع در اين پارك، سرای محله دروس را به اين محل انتقال داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar