۱۷:۵۲ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 18 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۰۳
دبیر اجرایی شورای مرکزی در گفت‌وگو با «صما»:
دبیر اجرایی شورای مرکزی گفت: در جلسه عصر امروز سه شنبه ۲۸ خرداد شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان که قرار بود با حضور اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی و روسای نظام مهندسی استان‌ها برگزار شود، تنها پنج نفر حضور داشتند.

منصور بهادری در گفتگو با «صما» با بیان این مطلب افزود: علیرغم اینکه دعوتنامه رسمی آقای رجبی درخصوص جلسه امروز شورای مرکزی به اعضای شورای مرکزی و روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها ارسال شده بود، اما به دلیل عدم شرکت 20 نفر از اعضای اصلی شورای مرکزی، این جلسه رسمیت پیدا نکرد.

وی ادامه داد: تنها پنج نفر از اعضای شورای مرکزی آقایان جواهری، اسماعیلیان، رجبی، جوان مجیدی و وثیق نیا در این جلسه حضور داشتند.

بهادری همچنین در پاسخ به اینکه چه مواردی در دستور کار جلسه امروز شورای مرکزی بود، گفت: مواردی در دستور کار این جلسه در آستانه برگزاری اجلاس هیئت عمومی بود؛ اما مهم این است که هیچ کدام از اعضای فعلی هیئت رییسه در جلسه شرکت نداشتند.

عضو هیئت رییسه شورای مرکزی درخصوص دلایل عدم حضور اعضای شورای مرکزی و روسای نظام مهندسی در این جلسه بیان کرد: دلیل این امر اظهارنظرهای نسنجیده آقای رجبی درخصوص انتخابات آتی شورای مرکزی بود و همچنین تهمت، توهین و بی احترامی که به اعضای شورای مرکزی فعلی در جلسات علنی داشتند.

وی ادامه داد: آقای رجبی گفته اند که در انتخابات هشتم شورای مرکزی دخالت می کنم و اجازه نمی دهم که افرادی از جنس شورای مرکزی فعلی در انتخابات هشتم رای بیاورد و انتخاب شود.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات دوره هشتم شورای مرکزی همچنین عنوان کرد: این مسئله باعث شد که اعضای شورای مرکزی و اعضای هیئت رییسه به نشانه اعتراض به رفتار و گفتار نسنجیده رجبی در این جلسه رسمی شرکت نکنند.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224


انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
0
0
آقای رجبی نماینده چندشغله مجلس هرچه سریع تر باید برکنار شود .
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
0
0
مهندس رجبی یک مهندس چندشغله است که تیشه به ریشه سازمان نظام مهندسی بسته .
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar