۰۹:۴۲ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 20 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۱۵
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان در گفت‌وگو با «صما»:
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان بابیان اینکه یکی از وظایف مهم سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در وصف کلان این است که باری روی زمین نماند گفت: باید با تشکیل جلسات و نشست‌های تخصصی مشکلات انجمن رانندگان با شرکت‌های حمل‌ونقل را رصد کنیم تا حجم عظیم فعالیت‌ها تنها بر دوش رانندگان نباشد تعامل بین انجمن‌های رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل می‌تواند مشکلات را حل‌وفصل کند.

باقر جوان گفت: باید به دنبال نقشه راه آینده باشیم و مسائل و مشکلات بخش حمل‌ونقل جاده‌ای را بررسی و کارشناسی کنیم و در چارچوب قانونی اهدافمان را در نظر گرفته و با ساماندهی آن را به‌عنوان یک آرمان بپذیریم.

وی بابیان اینکه اگر اعلام بار مانعی در جهت حمل کالا باشد باید با مقصران برخورد جدی صورت گیرد گفت: باید با تقسیم‌کار بین دستگاه‌های مرتبط در جهت سرعت بخشیدن به جابه‌جایی کالا سهیم باشیم.

این مقام مسئول افزود: باهمت و تلاش انجمن‌های حمل و بار تاکنون هیچ‌گونه مشکلی در جابجایی کالا پیش نیامده و لااقل در این استان هیچ باری روی زمین نمانده است و این امر نشان از تعامل خوبی بین شما انجمن رانندگان و انجمن شرکت‌های حمل‌ونقل استان است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در خصوص مشکلات ناوگان ملکی، لاستیک، بارهای حساس، جعل فتوشاپ بارنامه، گشت انبارها بیمه کالا، کمیسیون ویژه و عدم پرداخت کرایه گفت: تمامی این دغدغه‌ها با جلسات و نشست‌های تخصصی قابل‌حل است

وی درنهایت پیشنهاد داد: آموزش و اطلاع‌رسانی رانندگان که از این استان‌های مختلف خدمات می‌گیرند در قالب فضای مجازی باید در سرلوحه کار همه راهداری‌ها قرار گیرد. تا از این طریق بتوانیم برنامه‌ها و آموزش‌های لازم را به اطلاع رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقلی برسانیم؛ و این مورد باید در تمامی کشور تسری پیدا کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar