۱۰:۵۸ - ۰۲ تير ۱۳۹۸ - 23 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۳۳
در مراسم امضای ۱۰۰ هزار واحد مسکونی نیروهای مسلح عنوان شد:
مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان در مراسم امضای ۱۰۰ هزار واحد مسکونی نیروهای مسلح با بیان اینکه تولید مسکن جز سیاست اصلی دولت دوازدهم است گفت: هدف‌گذاری ما ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی است که با جدیت وزیر راه این امر در حال پیگیری است.
به گزارش «صما»مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان در مراسم امضای ۱۰۰ هزار واحد مسکونی نیروهای مسلح با بیان اینکه تولید مسکن جز سیاست اصلی دولت دوازدهم است گفت: هدف‌گذاری ما ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی است که با جدیت وزیر راه این امر در حال پیگیری است.

وی با اینکه ساخت مسکن روستایی جز و وظایف اصلی وزارت راه و شهرسازی نیست اما به دنبال تسهیل گری ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در روستا ها هستیم. گفت: به دنبال این موضوع هستیم که در دور افتاده ترین مناطق ایران ساختمان با کیفیت بسازیم

مازیار حسینی گفت: یکی از نقاط مهم اراضی نیروهای مسلح داخل شهرها بوده که باید نوع نگاه ما به آن‌ها تغییر کند. بر این اساس با وزارت دفاع از چند ماه پیش مذاکراتی صورت گرفت و تمام ظرفیت های نیروهای مسلح پای کار آمده است

وی با بیان اینکه در براساس تفاهمنامه امروز 100 هزار واحد ساخته می شود، افزود: اولین هدف ما این است که سرباز و افسر خیالش از سرپناه خانواده راحت باشد. پس از تشکیل کمیته مربوطه عملیات ساخت و ساز این 100 هزار واحد بلافاصله آغاز خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که پس از تشکیل کمیته مربوطه عملیات ساخت و ساز این 100 هزار واحد بلافاصله آغاز خواهد شد، گفت: بر اساس این توافق توافقنامه شناسایی و معرفی کارکنان و بازنشستگان فاقد مسکن واجد شرایط به وزارت راه به عهده وزارت خانه دفاع و هم‌چنین از ظرفیت‌های قرارگاه‌های سازندگی و شرکت های نیروهای مسلح و پیمانکاران دارای صلاحیت جهت مشارکت و ساخت به کار گرفته خواهد شد.

برچسب ها مسکن ، وزارت راه
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar