۱۳:۴۹ - ۰۲ تير ۱۳۹۸ - 23 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۳۹
فعالین اقتصادی و روسای اتحادیه های صنفی تهران با شهردار منطقه سه درخصوص مسائل اقتصادی جامعه با یکدیگر بحث و تبادل نظر کرده و جهت برون رفت از شرایط کنونی اقتصاد، راهکارهایی را ارائه دادند.

مصطفی سلیمی در جمع روسای اصناف گفت: قشر فعالین اقتصادی گنجینه ای از کار، کوشش، تلاش، فعالیت و اطلاعات ارزشمند و مفیدی هستند که طی سالیان طولانی توانسته اند در حوزه تخصصی شان تجربه و دانش ارزنده ای را کسب کنند.

به گفته ی شهردار منطقه سه، اتحادیه های صنفی و فعالین اقتصادی مرجع مناسبی برای تصویب قوانین، بخشنامه ها، لوایح و مقررات هستند و چه بسا با واگذاری قسمتی از فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، هنری و اقتصادی به آنها، می توانند به عنوان بازوی اجرائی و قدرتمند در کنار دولت قرار بگیرند.

سلیمی ابراز داشت: خوشبختانه اصناف، نقش پررنگی را در جامعه ی امروز ایفا می کنند و توانایی جذب مشارکت و همراهی مردم را در زمینه های اقتصادی دارند و لازم است این اعتماد در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی نیز تقویت شود.

شهردار منطقه سه تاکید کرد: استفاده از تخصص و دانش فعالین اقتصادی و اتحادیه های صنفی برای سازمان هایی همانند شهرداری ها که متولی ارتقای خدمات شهری هستند، ضروری است.

وی اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت و توانایی فعالین اقتصادی و انتقال تجربه آنها می توان پروژه های شهری را افتتاح کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar