۱۵:۳۱ - ۰۲ تير ۱۳۹۸ - 23 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۴۰
با راه اندازی خط دوم تست خودرو مرکز شماره یک معاینه فنی اسلامشهر و ایجاد جایگاه بازدید چشمی خودروهای گاز سوز، ظرفیت پذیرش خودروها به دو برابر افزایش می یابد.

بذرگری، رئیس سازمان مدیریت پسماند با اعلام این خبر گفت: مرکز شماره یک معاینه فنی اسلامشهر که در گذشته نقش مهمی در معاینه فنی خودروها داشته است، با تدابیر اندیشیده شده با افزودن خط جدید تست خودروها و ساختمان اداری جدید شامل اتاق پذیرش و صدورگواهی معاینه فنی، اتاق مدیریت، سالن انتظار، آبدارخانه، نمازخانه و سرویس بهداشتی، در زمینی به مساحت حدود ۱۸۰۰مترمربع بازسازی گردید.

رئیس سازمان مدیریت پسماند در ادامه افزود: این عملیات شامل بازسازی مرکز، احداث یک خط تست جدید، احداث غرفه های تعمیر گاهی از قیبل جلو بندی سازی ، مکانیکی ، باطری سازی و اگزوز سازی است.

وی یاد آور شد: بازسازی کامل سالن تست خودرو شامل افزایش ارتفاع سقف، کف سازی و موازییک، سرامیک کاری دیوارها و نصب خط دوم و اصلاح خط اول تست خودروهای سبک بازسازی جایگاه بازدیدچشمی خودورهای گاز سوز از دیگر امکانات این معاینه فنی است .

بذرگری در پایان گفت: بهسازی محوطه مرکز شماره یک معاینه فنی اسلامشهر با ۲۵۰ تن آسفالت تولید شده توسط کارخانه آسفالت سازمان انجام شده و از ابتدای تیرماه به بهره برداری خواهد رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar