۰۹:۳۲ - ۰۴ تير ۱۳۹۸ - 25 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۴۹
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان غربی :
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تخلفات ۴۷ پرونده در کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ در اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بررسی‌شده است.

ارسلان شکری در گفت‌و‌گو با «صما» گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون دو جلسه مربوط به کمیسیون ماده ۱۱ با موضوع تخلفات مربوط به رانندگان و دو جلسه مربوط به کمیسیون ماده ۱۲ با موضوع شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل کالا و مسافر در این اداره کل تشکیل یافته است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۳۰ پرونده تخلف در کمیسیون ماده ۱۱ موردبررسی قرارگرفته است که عمده تخلفات بررسی‌شده را حمل بار بدون بارنامه، عدم رعایت قوانین و مقررات و عدم توجه به ایمنی وسیله نقلیه توسط رانندگان شامل می‌شود.

شکری با اشاره به آرای صادره در کمیسیون ماده ۱۱ گفت: ۱۵ مورد تذکر، ۲ موردبررسی مجدد و ۱۳ مورد لغو موقت کارت هوشمند برحسب تعداد و نوع تخلف در بازه زمانی یک تا سه‌ماهه از آرای صادره در این کمیسیون بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به بررسی ۱۷ مورد پرونده مربوط به تخلفات مؤسسات و شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ از ابتدای سال جاری تاکنون گفت: عمده آرای پرونده‌های بررسی‌شده در این کمیسیون تذکر، بررسی مجدد، جریده نقدی بوده و برای یک پرونده نیز رای به لغو پروانه داده شده است.​
برچسب ها تخلفات ، راهداری
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar