۱۲:۰۵ - ۰۴ تير ۱۳۹۸ - 25 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۵۳
رئیس سازمان نظام مهندسی کشور در گفت‎وگو با «صما»:
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به اولویت های شورای مرکزی در دوره هشتم گفت: در دوره هفتم انرژی سازمان نظام مهندسی صرف تعارضات بین سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به اولویت های شورای مرکزی در دوره هشتم گفت: در همین راستا مباحثی در بین اعضای شورای مرکزی دوره هفتم مطرح شده است که مبنای آن انضباط تشکیلاتی، شفافیت مالی و ایجاد زمینه برای ارتقای خدمات مهندسی است.

فرج‌اله رجبی در گفت و گو با «صما» با بیان این مطلب تشریح کرد: به این معنا که ما نظام مسئولیتی را در حوزه ساخت و ساز کشور تعیین کنیم و روشن و شفاف عنوان کنیم که خدمات مهندسی باید چگونه ارائه شود و کیفیت خدمات چیست و نظارت باید چگونه انجام شود.

وی در ادامه سخنان خود درخصوص ارزیابی وضعیت شورای مرکزی هفتم سازمان نظام مهندسی تصریح کرد: در دوره هفتم انرژی سازمان نظام مهندسی صرف تعارضات بین سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ادامه داد: اما خوشبختانه در طی ماه های اخیر با این آرامشی که بین دو نهاد به وجود آمده است، اقداماتی در زمینه اصلاح امور بررسی می شود.

رجبی خاطر نشان ساخت: اگر این رویه در ماه های آینده تثبیت شود، می تواند در دوره هشتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز تداوم پیدا کند.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar