۰۹:۲۰ - ۰۵ تير ۱۳۹۸ - 26 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۵۹
طبق انتشار آمار تلفات حوادث رانندگی در سال 97 از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور و بررسی وضعیت عملکردی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در ارتقای ایمنی راهها، این استان موفق به کسب رتبه برتر در کاهش متوالی دو ساله در تلفات ناشی از تصادفات ترافیکی در راههای برون شهری و روستایی شد.

به گزارش «صما» معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام برتری این اداره کل در ایمن سازی و کاهش تلفات جاده ای در میان سایر استان ها از زحمات و تلاش های علیرضا سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس تقدیر کرد.

عبدالهاشم حسن نیا در متن تقدیرنامه با اشاره به برتری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در کاهش متوالی دو ساله در تلفات ناشی از تصادفات ترافیکی در راههای برون شهری و روستایی مطابق با انتشار آمار از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور از ایجاد بستری امن و روان توسط این اداره کل برای کاربران جاده ای چنین عنوان کرد: بسمه تعالی جناب آقای مهندس سیاهپور مدیرکل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس سلام علیکم با توجه به انتشار آمار تلفات حوادث رانندگی سال 97 از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور و بررسی وضعیت عملکرد آن اداره کل در ارتقای ایمنی، آن استان موفق به کاهش متوالی دو ساله در تلفات ناشی از تصادفات ترافیکی در راههای برون شهری و روستایی گردیده است. نظر به اینکه زحمات و تلاش های جنابعالی و مجموعه همکاران موجبات ارتقای ایمنی حمل و نقل و ایجاد بستری ایمن و روان را در راههای آن استان فراهم نموده اس، لذا از جنابعالی و همه همکاران پرتلاش آن اداره کل تقدیر و تشکر می گردد. امید است با استمرار تلاشها در سایه همکاری و تعامل با سایر دستگاههای مسئول در این حوزه به ویژه استفاده از ظرفیت های کمیسیون اجرایی ایمنی استان، روند کاهشی تلفات جاده ای در راههای استان تداوم یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar