۱۱:۵۷ - ۰۵ تير ۱۳۹۸ - 26 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۶۲
نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شهر جدید هشتگرد در گفت‌وگو با «صما»:
نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شهر جدید هشتگرد بابیان اینکه این شهر به جهت دو اتفاق بزرگ شاهد رشد و رونق در روزهای آتی خواهد بود تأکید کرد: افتتاح پروژه مترو هشتگرد و ورود سرمایه‌گذاران، اکوسیستم جدید و تازه‌نفسی را وارد این شهر کرده و به‌یقین متقاضیان با خرید عرصه در روزهای آتی به سود قابل‌توجهی از دو جهت اقتصادی و معنوی خواهند رسید.

نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهر جدید هشتگرد در گفت‌وگو با «صما» گفت: فروش عرصه در مسیر احقاق حق حقوق شهروندی است و شهروندان با خرید عرصه علاوه دریافت سند مالکیت هم‌زمان عرصه و عیان ملک خود را وارد پرسه ارزش‌افزوده می‌کنند.

محمدعلی حاجی‌زاده بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: با خرید عرصه مالکان صاحب سند تک‌برگ و ارزشمندی می‌شوند که به‌راحتی قابل نقل‌وانتقال بوده و هم‌زمان با رشد تورم و قیمت مسکن رشد پیدا می‌کنند. با توجه به ماهیت سندهای این واحدها، طبیعی است که با خرید عرصه مالکان صاحب سند تک‌برگ و ارزشمندی می‌شوند که به‌راحتی مقابل نقل‌وانتقال است.

وی بابیان اینکه ابلاغ طرح فروش عرصه مسکن مهر درآمدی برای دولت ندارد. گفت: این طرح تنها به سود مالک و ساکنان مسکن مهر بوده چراکه این شهروندان با درآمد حاصله می‌توانند املاک مسکونی و محیط‌زیست خود را تکمیل کنند.

عضو هیئت‌مدیره شرکت شهر جدید هشتگرد گفت: در حال حاضر شرکت شهر جدید هشتگرد برای حمایت ساکنان مسکن مهرشهر جدید تخفیفات خوبی در نظر گرفته است متقاضیانی که بخواهند به‌صورت نقد هزینه عرصه را پرداخت کنند بین ۳۰ تا ۵۰ درصد مشمول تخفیف خواهند شد و اگر بخواهند به‌صورت اقساطی اقدام به خرید زمین‌نمایند می‌توانند با پرداخت ۲۰ درصد هزینه تمام‌شده مابقی را در اقساط بین ۴۸ تا ۷۲ ماه پرداخت کنند.

حاجی‌زاده بابیان اینکه حمایت از اقشار کم‌درآمد یکی از اولویت‌های اصلی هیئت‌مدیره شرکت شهر جدید هشتگرد است گفت: این شرکت همواره پشتیبان این اقشار بوده و با لحاظ تخفیفات 50 درصدی عرصه به دنبال حمایت گری این اقشار است.

به گفته‌ نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شهر جدید هشتگرد، این شهر جدید به جهت دو اتفاق بزرگ شاهد رشد و رونق در روزهای آتی خواهد بود تأکید کرد: افتتاح پروژه مترو هشتگرد و ورود سرمایه‌گذاران، اکوسیستم جدید و تازه‌نفسی را وارد این شهر کرده و به‌یقین متقاضیان با خرید عرصه در روزهای آتی به سود قابل‌توجهی از دو جهت اقتصادی و معنوی خواهند رسید.

وی بابیان اینکه استقبال خوبی برای خرید عرصه از سوی متقاضیان شاهد هستیم گفت: از 15 هزار واحد تکمیل‌شده و تحویل داده‌شده قیمت عرصه 13 هزار واحد تکمیل‌شده و تاکنون 3 هزار خرید صورت گرفته و مابقی فروش‌ها در پرسه اداری و اطلاع‌رسانی است.

حاجی‌زاده گفت: عملکرد هیئت‌مدیره شهر جدید هشتگرد در حوزه فروش عرصه کاملاً حمایتی است چنانچه در تازه‌ترین اقدام اعضای مجمع می‌تواند 15 درصد تخفیف نیز علاوه بر تخفیفات دیگر به متقاضیان ارائه دهند.

وی درنهایت گفت: تخفیف 15 درصدی علاوه بر تخفیفات ارائه‌شده تنها جنبه انگیزشی دارد و علاوه بر موارد ذکرشده درفروش اقساطی عرصه به‌جای چک، سفته نیز قبول می‌کنیم.

برچسب ها هشتگرد ، فروش عرصه
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar