۱۳:۲۵ - ۰۵ تير ۱۳۹۸ - 26 June 2019
کد خبر: ۵۳۱۶۳
مهدی هدایت مدیر عامل شهر جدید پردیس:
متقاضیان مسکن مهر پردیس که آورده آن‌ها بیش از ۱۵ میلیون تومان است و هنوز انتخاب واحد نکرده اند به شرکت عمران پردیس مراجعه کنند.

مهدی هدایت درباره متقاضیانی که تاکنون انتخاب واحد خود را در پردیس انجام نداده اند گفت:در زمان ریاست جدید ­وزارت راه و شهرسازی ‏، حدود ۹ هزار نفر در شهر جدید پردیس انتخاب واحد نکرده بودند که به دستور وزیر در شهر جدید پردیس ظرفیت سازی کردیم واز این تعداد ۷ هزار نفر در خود شهر انتخاب واحد کردند­.

وی ادامه داد: از افرادی که موجودی آن‌ها بیش از ۱۵ میلیون تومان است دعوت می‌کنیم تا در خود شهر جدید پردیس انتخاب واحد کنند.

هدایت با بیان اینکه ۲ هزار نفرهنوز انتخاب واحد نکرده اند گفت:هر روز به افرادی که آورده ان‌ها بیش از ۱۵ میلیون تومان است پیامک ارسال می‌کنیم تا برای انتخاب واحد مراجعه کنند وافرادی که باقی مانده اند یا پیامک شان را بسته اند و یا شماره تماسشان اشتباه است.

وی افزود:در شهر جدید پردیس ۸۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر داریم که از این تعداد همه به جز ۲ هزار نفر انتخاب واحد کرده اند ۲ هزار واحدی که هنوز انتخاب واحد نکردند نیز با مراجعه می‌توانند واحد‌های خود را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد:از ۸۲ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس ۳۵ هزار واحد افتتاح و ۴۷ هزار واحد در مرحله ساخت است و در اواخر مرداد ماه ۱۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه ۹۰ درصد پروژه مسکن مهر ­پردیس تا پایان سال ۹۸ تکمیل می‌شود ­گفت:تا پایان سال ۴۰ هزار واحد تحویل می‌دهیم.

هدایت این شایعه که افرادی که هنوز انتخاب واحد نکردند در شهر‌های جدید پرند و هشتگرد به ان‌ها واحد می‌دهند را رد کر د و گفت: آورده‌های بالای ۱۵ میلیون تومان در خود پردیس و در بین فاز‌ها واحد‌های خود را انتخاب می‌کنند.

برچسب ها پردیس ، هدایت
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar