۱۱:۱۴ - ۱۵ تير ۱۳۹۸ - 06 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۲۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل گفت: ۱۴۳۲۱ راننده در استان کارت هوشمند دارند.

علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل با بیان اینکه داشتن كارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافر به عنوان مدرک شناسايي رانندگان در بخش حمل و نقل جاده ای محسوب می شود افزود: سال گذشته ۷۲۴ عدد کارت هوشمند رانندگی برای ناوگان های باری و مسافری برای اولین بار صادر شد.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل گفت: در سه ماه اول امسال نیز تعداد ۱۱۶ عدد کارت هوشمند رانندگی ناوگان باری و مسافری صادر شده است.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل وضعیت حمل و نقل کالار و بار در استان را کاملا عادی و روان دانست و افزود: كارت هوشمند، كارتی با ضريب امنيتی بالا به شمار می‌رود كه امكان ذخيره‌سازی اطلاعات و لحاظ كردن اطلاعات كارت با ساير سيستم های عملياتی مانند امكان شناسايی دقيق رانندگان، تشخيص رانندگان فعال از غيرفعال، جلوگيری از صدور كارت های تكراری يا تقلبی، ايجاد گردش كار و ثبت تخلفات راننده در كارت شناسايي را فراهم می كند.

عضو شـورای اداری استان اردبیل از فعالیت۸۷ شرکت حمل و نقل کالا،۵۹ شرکت مسافربری، ۱۱۹۳۲ دستگاه ناوگان مسافربری اعم از اتوبوس،مینی بوس،سواری عمومی و ۷۷۶۳ دستگاه ناوگان باری در استان اردبیل خبــر داد و تصریح کرد : سالانه ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن کالا و حدود ۲ میلیون نفر مسافر توسط شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر استان جابجا می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar