۱۱:۵۱ - ۱۶ تير ۱۳۹۸ - 07 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۳۶
از سوی سازمان نظام مهندسی استان گلستان برگزار شد:
مسابقات متنوع ورزشی با هدف ایجاد شور و نشاط و تقویت روحیه ورزشی، توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان روز جمعه ۱۴ تیرماه برگزار شد.

به گزارش صما به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان گلستان این مسابقات ورزشی در راستای گسترش و توسعه ورزش های همگانی و ایجاد صمیمیت و یکدلی بین مهندسان و با هدف ایجاد شور و نشاط و تقویت روحیه ورزشی در جامعه مهندسی استان برگزار شد.

بر اساس این گزارش این مسابقات در رشته های دارت، طناب کشی، بولینگ، دوچرخه سواری، ماهیگیری و ورزش های محلی هفت سنگ و دال پلان برگزار شد.

این مراسم با حضور اعضای هیات مدیره سازمان و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان، رییس هیات ورزش های همگانی گرگان، مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان، مدیران هیات دارت استان و مهندسان عضو سازمان به همراه خانواده های آنان در محل آب بندان روستای گردشگری توشن گرگان برگزار شد.

گفتنی است مسابقات با انجام ورزش صبحگاهی آغاز شد. سپس شرکت کنندگان در دو رده سنی بزرگسالان وکودکان به رقابت پرداختند. در پایان مراسم نیز به سه نفر برترازهر رشته جوایزی اهدا شد.

لازم به ذکر است، با عنایت به استقبال مهندسان و اعلام رضایت از برگزاری این مسابقات متنوع ورزشی، کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی سازمان در نظر دارد این مسابقات را در دیگر شهرهای استان نیز برگزار نماید که خبر برگزاری آن متعاقبا اعلام می گردد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar