۱۲:۰۲ - ۱۷ تير ۱۳۹۸ - 08 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۵۴
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: برای اولین بارعملیات روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در 35 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان آغاز شد.

علی رحمتی در بازدید از روند اجرای عملیات روکش آسفالت حفاظتی محور اردبیل نمین افزود: برای اجرای بار روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در استان اردبیل 4 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسایش، کنتراست رنگ مناسب، عدم نیاز به غلطک زنی، هزینه بسیار کم در مقایسه با سایر طرح های آسفالت، ضخامت کم و سرعت اجرای بسیار بالا را از جمله مزایای مهم روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ عنوان کرد و گفت: با توجه به استفاده از قیر امولسیون در اجرای این نوع پوشش و همخوانی آن با محیط زیست، از آلودگی های محیطی جلوگیری به عمل می آید.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 420 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شده اظهار امیدواری کرد فرمانداران شهرستانها با تخصیص به موقع اعتبارات راهداری، این اداره کل را در اجرای طرح های مختلف و خدمت به مردم شریف بیش از پیش یاری کنند.

در همین راستا فرماندار اردبیل نیز با قدردانی از اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در ایمن سازی جاده ها گفت: آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در 15 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان اردبیل درحال اجراست.

جواد زنجانی افزود: باتوجه به اینکه محور اردبیل نمین به آستارا پرترددترین محور استان اردبیل است در جهت بهبود وضعیت ایمنی عبور و مرور این طرح با تکنولوژی جدید در محورهای شهرستان اردبیل توسط راهداران سخت کوش انجام می شود.

وی هم چنین از انجام عملیات روکش آسفالت در 7 کیلومتر از محور اردبیل مغان در حوزه استحفاظی شهرستان اردبیل طی روزهای آینده خبر داد.

برچسب ها حمل و نقل ، جاده
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar