۱۵:۵۶ - ۱۷ تير ۱۳۹۸ - 08 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۶۰
فرامرز طهماسبی مدیرعامل عمران شهر جدید امیرکبیر:
بیشتر واحدهای مسکونی این شهر جدید ویلایی و در وسعت 300 متری است و تاکنون حدود 60 درصد عرصه‌های های این شهر به فروش رسیده است.

مدیرعامل شهر جدید امیرکبیر اراک بابیان اینکه بعد از ابلاغ فروش عرصه از سوی عمران شهر جدید ما نیز در این شهر جدید شروع به واگذاری عرصه‌ها کردیم گفت: شهر امیرکبیر در فاصله ۳۵ کیلومتری شرق شهر اراک، استان مرکزی و در بزرگراه اراک – قم واقع‌شده است. ساخت این شهر باهدف جمع‌آوری سرریز جمعیتی شهر اراک در شورای عالی معماری و شهرسازی ایران به تصویب رسید.

فرامرز طهماسبی بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: بیشتر واحدهای مسکونی این شهر جدید ویلایی و در وسعت 300 متری است و حدود 60 درصد عرصه‌های های این شهر به فروش رسیده است.

وی بابیان اینکه تمام عرصه‌های این شهر در صورت پرداخت نقدی با 30 درصد تخفیف به بازار ارائه می‌شود گفت: در صورت پرداخت غیر نقدی 50 درصد از هزینه کل دریافت و مابقی در اقساط 2 ساله از خریدار دریافت می‌شود.

طهماسبی بابیان اینکه اعضای هیئت‌مدیره این شهر هیچ چشم‌داشتی به درآمد حاصل از فروش عرصه ندارند گفت: غرض از فروش عرصه مسکن مهر مشارکت مردم برای ارتقای کیفیت محل زندگی‌شان است.

وی درنهایت گفت: با رویکرد حمایتی خریداران عرصه را منتفع خواهیم کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar