۱۱:۰۶ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ - 09 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۶۴
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مشهد گفت: 5 مورد ساخت و ساز بنای کارگاهی در محور مشهد ـ کلات با دستور مقام قضائی جمع آوری شد.

جواد پورعلی درخصوص پی پیگیری های حقوقی کارشناسان این اداره در صیانت از حریم راه محورمشهد ـ کلات، گفت:بر اساس دستور مقام محترم قضائی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مشهد، ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم راه محور مشهد ـ کلات جمع آوری شد.

وی افزود: در محور مذکور تعداد 5 مورد مغازه و تعمیرگاه به صورت غیر مجاز در حریم راه بنا شده بود که کاربران آن بدون توجه به تذکرات و اخطارهای صادره به ادامه فعالیت مشغول شدند که در نهایت علیرغم مقاومت متخلفان در اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری نیروهای انتظامی منطقه تمامی این 5 کارگاه جمع آوری شدند.

پورعلی همچنین گفت: صیانت از حریم راه یکی از نقاط مورد توجه و بدون مماشات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی می باشد و ما به عنوان نماینده این وزارتخانه در حفظ اموال بیت المال و صیانت از حقوق مردم تلاش خواهیم کرد.

محور مشهد ـ کلات به طول 55 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان مشهد قرار دارد و 15 کیلومتر ابتدایی این محور به دلیل پیوستگی با بافت شهری و تراکم بالای روستاهای حاشیه، همواره یکی از موضوعات تخلف در ساخت و ساز حریم راه می باشد.​

برچسب ها راهداری ، ایمنی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar