۱۱:۲۶ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ - 09 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۶۶
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان:
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان با اشاره به اینکه مدیریت ترافیک و دریافت اطلاعات برخط تردد در محورهای مواصلاتی استان با استفاده از دوربین‌های نظارت ترافیکی، سیستم‌های تردد شماری و دیگر سامانه‌های هوشمند انجام می‌گیرد.
گفت: 1000 مورد تخلف رانندگی با استفاده از سامانه‌های ثبت تخلف در تعطیلات نیمه خردادماه در جاده‌های استان ثبت و برای مرکز اجرائیات ناجا ارسال‌شده است.

احسان منصور کیایی بابیان مطلب فوق افزود: به استنـاد آمار و اطلاعات تردد ثبت‌شده توسط سامانه‌های تردد شماری برخط از تاریخ 98/3/13  لغایت 98/03/17، دو میلیون و نهصد هزار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان ثبت‌شده است

وی گفت: توجه به اینکه استان سمنان از مسیرهای مهم ارتباطی شرق و غرب کشور است، همواره در ایام تعطیلات نسبت به سایر ایام سال تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان بخصوص در بزرگراه امام رضا (ع) افزایش چندین برابری می‌یابد.
منصور کیایی ادامه داد: با توجه به افزایش تردد وسایل نقلیه سبک در ایام تعطیلات درصد وسایل نقلیه سنگین در این مدت 12 درصد از کل تردد بوده است.

منصور کیایی گفت: رانندگان خودروها در سفر رعایت مقررات و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز را مهم‌ترین اصل بدانند تا زمینه کاهش تصادفات جاده‌ای در استان فراهم شود
.

وی گفت: 59 سامانه ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان راه‌اندازی و فعال است.

برچسب ها راهداری ، امنیت
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar