۱۶:۳۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ - 09 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۷۲
محمدرضا میر،مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامشار
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامشار با بیان اینکه تأمین مسکن همواره به عنوان یکی از نیازهای جدی زندگی انسان معاصر محسوب می‌شده و می‌شود، از این رو همه دولت‌ها تلاش می‌کنند با اتخاذ سیاست‌های مناسب به این ضرورت مهم پاسخ دهند. گفت:

بر پایه اطلاعات در دسترس حاصل از طرح جامع پیشنهادی شهر، پیش بینی می‌شود تا افق طرح خانوارهای معمولی ساکن این شهر به ۱۳ هزار و ۳۳۳ خانوار و جمعیت آن به ۶۰ هزار نفر برسد.

محمدرضا میرگفت: اکنون آنچه در سال‌های اخیر به نام پروژه مسکن مهر در وزارت راه و شهرسازی مطرح شده، تجربه‌ای جدید برای تأمین مسکن گروه‌های کم درآمد و ارزان بوده و هدف عمده مسکن مهر شامل سرعت بخشی به اجرا و نهایتاً خانه دار شدن مردم و پایین آوردن هزینه‌های ساخت است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامشار بیان کرد: این شرکت نیزعملیات ساخت ۸۰۴ واحد مسکن مهر را در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار از سال ۸۹ آغاز کرده که از این تعداد ۷۲۴ واحد به اتمام رسیده و تنها بخشی از محوطه سازی و آماده سازی واحدهای مذکور باقیمانده است.

وی گفت: از مجموع واحدهای اتمام یافته ۵۲۴ واحد دارای متقاضی است که تاکنون ۲۲۰ واحد آن به متقاضیان تحویل داده شده است.

میر ادامه داد: با توجه به استقبال چشمگیر مردم در یکسال اخیر، واحدهای باقیمانده نیز تا پایان سالجاری به متقاضیان و بخشی به کارکنان شاغل در شهرک صنعتی، راه آهن و غیره واگذار می‌شود.

وی گفت: هم اینک ۵۰۴ واحد آپارتمانی و ۳۰۰ واحد ویلایی آماده تحویل است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامشار افزود: در این شهر از متقاضیان طرح «مسکن آینده» که به صورت آپارتمان‌های سه طبقه است نام نویسی به عمل می‌آید.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar