۱۷:۱۶ - ۱۹ تير ۱۳۹۸ - 10 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۸۹
تنها در خرداد ماه سال جاری؛
سرهنگ جواد خردمند در جلسه کمیسیون عملیات یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن از رفع 215 مورد تعرض فوری معادل 186 هکتار از مجموع 224 مورد گزارش دریافتی در خرداد ماه 98 خبر داد و گفت: مابقی این موارد جهت تشکیل پرونده و صدور حکم قضایی به دستگاه قضا ارسال شده است.

فرمانده یگان حفاظت این سازمان افزود: در خصوص اجرای احکام قطعی دادگاه ها هم در خردادماه مجموعا 77 مورد به میزان 57 هکتار به ارزش 89 میلیارد تومان اجرا شد که از این میزان 31 مورد خلع ید، 36 مورد قلع و قمع و 10 مورد تخلیه بوده است.

سرهنگ جواد خردمند بیشترین موارد رفع تعرض را در مجموعه یگان ایرانشهر با 49 مورد، بیشترین مساحت رفع تعرض را متعلق به استان یزد به میزان 110 هکتار، بیشترین تعداد اجرای حکم را متعلق به اصفهان با اجرای 21 فقره حکم قطعی و بیشترین ارزش ریالی اجرای احکام معادل 28 میلیارد تومان را متعلق به یگان حفاظت استان تهران دانست.

وی با تاکید بر لزوم توانمند سازی نیروهای این یگان به خصوص سربازان وظیفه در اختیار یگان از طریق آموزش گفت: طی خرداد ماه سال جاری 280 جلسه آموزشی معادل بیش از 4000 نفرساعت در یگان های حفاظت سراسر کشور برگزار شده که این آمار نسبت به همین ماه در سال قبل 16 درصد افزایش داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar