۰۹:۴۴ - ۲۰ تير ۱۳۹۸ - 11 July 2019
کد خبر: ۵۳۲۹۰
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام در گفت‌وگو با «صما»:
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام بابیان اینکه رفع نقاط آسیب‌دیده در سیل امسال برای تردد در ایام اربعین خصوصاً کمربندی مهران در اولویت اول کار است. گفت:با توجه به مطالعات صورت گرفته در حوزه ایمنی راه‌ها جهت برنامه‌ریزی و شناسایی نقاط حادثه‌خیز جهت کاهش تصادفات فعالیت های اساسی صورت گرفته است.

نورالله دلخواه گفت: زیربنای اصلي اقتصاد و توسعه بعد از نيروي انساني كه محور و اساس توسعه محسوب می‌شود حمل‌ونقل، راه و نگهداری از راه‌ها است.

وی ضمن اشاره به‌صرفه‌جویی و اصلاح الگوی مصرف و همچنین صرفه‌جویی در استفاده از منابع و بودجه به مستندسازی عملکرد حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جهت ارزیابی عملکرد شهرستان‌ها تأکید کرد.

دلخواه گفت: ایمنی در ایام برگزاری کنگره اربعین جز اولویت‌های کاری راهداری این استان است؛ که فعالیت‌های اساسی در این خصوص صورت گرفته است.

وی گفت: بررسی و مسائل و مشکلات و محدودیت‌های پایانه برکت، پیگیری بحث مسافر فروشی در پایانه مرزی مهران، رسیدگی به پرونده شرکت‌های حمل‌ونقل و پیگیری شرکت‌های فاقد ناوگان، پاسخگویی به‌موقع و سریع به مکاتبات اداری و ارباب‌رجوع، خرید اقلام شن، ماسه و نمک برای راهداری زمستانی ازجمله موارد بسیار مهم راهداری است که باید موردبررسی قرار بگیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar