۱۲:۰۴ - ۲۳ تير ۱۳۹۸ - 14 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۰۹
قائم‌مقام مدیرعامل راه‌آهن:
قائم مقام راه آهن بر تسهیل حمل و نقل بار در خطوط ریلی کشور تاکید کرد و گفت: ارتقای بهره وری شبکه و افزایش ظرفیت حمل و نقل کالا در خطوط ریلی، از اولویت‌های راه‌آهن است.

«حسین عاشوری» گفت: استفاده از حداکثر ظرفیت خطوط ریلی با تعرفه های مناسب و تسهیل حمل و نقل کالا و ترانزیت در شبکه از برنامه‌های مهم ما در توسعه حمل و نقل ریلی کشور است.

وی افزود: تعرفه های حمل بار در شبکه ریلی کشور برای اعمال به مناطق راه‌آهن سراسر کشور ابلاغ شده که با توجه به شرایط رقابتی راه‌آهن، تعرفه‌های امسال در شبکه ریلی منصفانه تعیین شده و امیدواریم این مساله به رشد حمل و نقل کالا در شبکه ریلی منجر شود.

قائم مقام راه آهن بیان کرد: علاوه بر تسهیل حمل و نقل کالا و مسافر، مدیران کل مناطق باید به بحث ایمنی تردد در شبکه توجه ویژه ای داشته باشند، زیرا امسال ایمنی در خطوط ریلی کشور مورد ارزیابی قرار می گیرد و نقش مدیران مناطق برای ارتقای ایمنی بسیار حائز اهمیت است.

معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن نیز در این جلسه گفت: در مناطق مرزی کشور بحث حمل و نقل به موقع بار و ترانزیت از اولویت‌های شرکت راه‌آهن است و باید مدیران مناطق برای دستیابی به این هدف تلاش کنند تا زمان توقف بارگیری و تخلیه بار به صورت دقیق برای صاحبان بار برنامه ریزی شده باشد.

برچسب ها ریل ، حمل و نقل کالا
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar