۱۰:۳۸ - ۲۴ تير ۱۳۹۸ - 15 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۱۸
همزمان با سفر ريیس جمهوري و هيات دولت به استان خراسان شمالي، هفت پروژه راهداري وحمل ونقل جاده‌اي به صورت ويدئو كنفرانس در این استان افتتاح شد.

مراسم افتتاحيه با حضور وزير راه وشهرسازي، معاون راهداري سازمان راهداري وحمل ونقل جاده اي و جمعي از مسئولان استاني و كشوري در محل اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي شهرستان مانه وسملقان برگزار و در اين مراسم دو مجتمع خدمات رفاهی بين راهي ، يك مركز مجاز معاينه فني خودروهاي سنگين و روکش آسفالت ۲۵ کیلومتر راه روستایی در استان آماده بهره برداری شد.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشخصات این پروژه‌ها اظهار داشت: اجرای زیرسازی وروکش آسفالت گرم به طول ۲۴ کیلومتر درمحورهای شهرستان‌های شیروان، اسفراین و بجنورد، با اعتبار ۳۲ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال افتتاح شد.

محمد اسلامی افزود: راه دسترسي مجتمع خدماتي رفاهی در محور گرمه-چمن‌بید با سه میلیارد ريال اعتبار سرمایه‌گذاری و راه دسترسي مجتمع خدمات‌رفاهی در محور فاروج-قوچان با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ريال سرمایه‌گذاری و مركز مجاز معاينه فني خودروهاي سنگين با سرمايه گذاري بخش خصوصي به مبلغ ۳۰ ميليارد ريال در سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان خراسان شمالی بهره برداری شد.

وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد : زیرساخت های حمل و نقل و ایمنی با استقرار حداکثری الزامات استانداردفراهم شود تا مردم عزیز سفرایمنی داشته باشند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar