۱۱:۰۹ - ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 18 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۵۲
در راستای ارتقاء ایمنی؛
سرپرست معاونت فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اظهار داشت: در امسال علمیات تعریض و بهسازی ۴۰ کلیومتر از جاده‌های حادثه‌ساز و پرخطر مازندران به‌منظور افزایش ارتقای ایمنی در دست اجرا است.

حسن جهانیان اظهارداشت: عملیات بهسازی و تعریض در محورهای بابل - کیاکلا ، بابل -  شیرگاه ، زرگر محله - اوجاکسر، خشترود پی، احمد چاله پی، آمل - چمستان، شهید صالحی بابل، قائمشهر- جویبار و ساری- لاریم در حال اجرا است.

وي در ادامه عنوان کرد: مازندران به دليل شرايط اقليمي و جغرافيايي همواره در فصول مختلف سال علي الخصوص فصل تابستان گردشگران و مسافران بي شماري را از سرتاسر ميهن عزيزمان پذيرا بوده ، از اين رو محورهاي مواصلاتي اين استان در فصل تابستان پرحجم و پرتردد مي باشد به همین منظور این اداره کل عمليات راهداري و ايمن سازي محورهاي خود را با شتاب و تسريع در عمليات اجرايي در دست اجرا دارد.

وی در ادامه افزود: درراستای صیانت وافزایش سطح ایمنی وکاهش حوادث ترافیکی محورهای جاده‌ ای استان عملیات تعریض و بهسازی این محورها با بکارگیری چند اکیپ بصورت همزمان سرعت بیشتری به خود گرفت و با تلاش شبانه روزی و اقدامات جهادی این امر محقق می شود.

جهانیان گفت: با توجه به این که حمل قسمت اعظمی از محصولات کشاورزی استان به مبادی خارج از استان از طریق حمل و نقل جاده ای  انجام می شود ، وجود زیر ساخت های مناسب برای تردد ناوگان حمل و نقلی بیشتر برای حمل محصولات کشاورزی ضروری است ، راه های اصلی و فرعی استان در زمینه ایجاد زیرساخت ها و ایمن سازی نیازمند توجه بیشتر می باشند، که امید است با فراهم شدن این امکان، شاهد ایجاد زیر ساخت های مناسب و توجه به احداث راه های روستایی و تکمیل طرح های نیمه تمام و توسعه زیرساخت های حمل و نقلی استان باشیم.

برچسب ها راهداری ، مازندران
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar