۱۰:۳۶ - ۲۹ تير ۱۳۹۸ - 20 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۵۸
کشت پور، شهردار منطقه دو عنوان کرد:
شهردار منطقه دو گفت: قبلا از محل اجاره بها املاک شهرداری منطقه ، تنها ۳۰۰ میلیون تومان درآمد کسب می‌کردیم اما امروز این عدد به ۳۰ میلیارد رسیده است.

رسول کشت‌پور شهردار منطقه ۲ در مراسم افتتاح بوستان پدر معروف به بوستان عبقری در منطقه ۲ شهرداری تهران گفت: در ارتباط با میزان موفقیت شهرهای توسعه یافته موضوع محیط زیست و توسعه قلمرو عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کشت‌پور ادامه داد: شاهد این هستیم که در حوزه توسعه قلمرو عمومی در منطقه ۲ شهرداری تهران اتفاقات خوبی را شاهد هستیم نظیر افتتاح پارک های علم محور.

وی به آغاز به کار اولین دستگاه خوددریافت پت اشاره کرد و گفت این در حالی است که امروز اولین مرکز ام.آر.اف که مرکز تخصصی بازیافت محسوب می شود را هم راه اندازی کنیم.

شهردار منطقه دو گفت: در خلال آغاز به کار این مرکز تخصصی از سه اپلیکیشن مربوط به بازیافت زباله هم رونمایی شد تا در امورات مردم گشایش و راحتی ایجاد شود.

کشت‌پور خاطرنشان کرد: محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل عمومی سه موضوع مهم در حوزه شهری تهران به حساب می آید.

وی افزود: از این رو در خصوص توسعه خط هفت مترو اقدامات خوبی انجام شد و اولین مجتمع ایستگاهی مترو که نقش عمده ای در درآمدزایی دارد را کلنگ زنی کردیم.

شهردار منطقه دو گفت: در حوزه محیط زیست تا سه ماه قبل ۲۲۰ میلیون تومان از حوزه پسماند خشک داشتیم اما این عدد امروز به ۲.۲ میلیارد تومان رسیده است.

کشت‌پور ادامه داد: ما در یک برنامه ریزی موسع می توانیم خودگردان شده و هزینه ۱۲۰ میلیاردی مورد نیاز شهرداری منطقه ۲ را به دست آورد.

وی تصریح کرد: پیش از این از اجاره املاک متعلق به شهرداری منطقه ۲ تنها ۳۰۰ میلیون تومان نصیب ما می شد اما امروز با به روز شدن میزان اجاره بها این عدد به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.

شهردار منطقه دو اظهار داشت: به طور کلی با جمع کل درآمدهای مربوط به منطقه ۲ نظیر پسماند، مجتمع‌های ایستگاهی و کسب درآمد از اجاره املاک شهرداری می توان این منطقه را خودگردان اداره کرد.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar