۱۰:۴۶ - ۳۱ تير ۱۳۹۸ - 22 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۷۹
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای‌ قزوین در گفت و گو با «صما» خبر داد:
علی برجعلی زاده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از شرایط نیروهای انسانی فعال در گیت های عوارضی آزادراه های استان خبر داد.

علی برجعلی زاده سرپرست اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قزوین با اعلام این خبر به «صما» گفت: طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزاد راه‌ها یک طرح ملی بوده که توسط شرکت ساخت و توسعه آزادراه های کشور و به منظور روان سازی ترافیک حمل و نقل از بامداد 28 اسفند ماه سال 1397 به اجرا در آمد.

وی در خصوص اهداف طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزاد راه‌ها گفت: این طرح با هدف توسعه فناوری های نوین در حوزه حمل و نقل و سرعت بخشی، سهولت استفاده و ارتقای کیفیت در جهت شناسایی و وصول خودکار عوارض تردد در آزادراه های کشور آغاز شد و هم اکنون در حال اجرا است و تا پایان شهریور ماه در کل کشور به اجرا در خواهد آمد.

برجعلی زاده با اشاره به شرایط نیروهای انسانی فعال در گیت های عوراضی آزادراه های استان افزود: بر اساس دستورات ابلاغی، این نیروها تا کنون کلیه حقوق و مزایای خود را به طور کامل دریافت نموده اند.

وی افزود: در حال حاضر طبق موافقت معاونت محترم وزیر و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، تعدادی از این نیروها از طریق شرکت سپندار (مجری و طرف قرارداد طرح) جذب شده و تعدادی هم از طریق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین در امور راهداری به کار گرفته شده اند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین تاکید کرد: حقوق و مزایای آنان بر اساس شرایط جدید و بر اساس قوانین پرداخت دولتی خواهد بود و اگر افرادی هم تمایل به ادامه همکاری با شرایط جدید را نداشته باشند، مطابق مقررات با آنها خاتمه همکاری اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar