۱۰:۲۹ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - 23 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۸۵
عضو ناظر هیئت رییسه بیست و دومین اجلاس نظام‌مهندسی:
خزانه دار سازمان نظام ‌مهندسی مازندران و عضو ناظر هیئت رییسه بیست و دومین اجلاس هیئت‌عمومی نظام‌مهندسی گفت: حضور یک عضو در هیئت رییسه اجلاس و 6 عضو در لیست 64 نفره پیشنهادی شورای مرکزی به وزیر، حاصل روحیه همدلی و اتحاد اعضای هیئت مدیره سازمان است.

به گزارش «صما» محمد فیروزیان، ضمن بیان برخی از نتایج اجلاس بیست و دوم هیئت عمومی نظام‌مهندسی کشور، جایگاه هیئت عمومی را در ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در کارکردهای سازمان‌های نظام‌مهندسی یک جایگاه بسیار مهم و ساختاری صنفی برشمرد و از اعضای حاضر در این دوره از هیئت عمومی بابت انتخاب وی به‌عنوان «عضو ناظر هیئت‌رئیسه هیئت عمومی اجلاس بیست و دوم» قدردانی کرد.

خزانه‌دار سازمان نظام ‌مهندسی مازندران، ایجاد پیش‌زمینه‌های تصمیم سازی‌های درست و تبادل‌نظر و انتقال تجربه هیئت‌مدیره سایر استان‌ها در بهبود روند سیاست‌گذاری و اجرای مصوبات و همچنین هم‌اندیشی در موضوعات و راه‌کارهای تسهیل در روابط میان سازمان‌های نظام‌مهندسی با سایر مراجع صدور پروانه را بخش دیگری از نتایج نشست‌های هیئت عمومی دانست.

فیروزیان در بخش دیگری از سخنان خود حضور قوی، با برنامه و فعالانه هیئت‌مدیره نظام‌مهندسی مازندران را برخاسته از باارزش‌ترین سرمایه اجتماعی و صنفی که همان حمایت جامعه مهندسی این استان است، دانست و افزود: انتخاب و اعتماد حاضران در اجلاس به یک عضو هیئت‌مدیره در جایگاه هیئت‌رئیسه و اعتماد و انتخاب هر 6 عضو هیئت‌مدیره کاندیدای مازندرانی به منظور عضویت در شورای مرکزی از سوی اعضای حاضر در این اجلاس، حاصل روحیه اتحاد، همدلی و هماهنگی مثال‌زدنی اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی مازندران است.

عضو ناظر هیئت‌رئیسه هیئت عمومی بیست و دومین اجلاس نظام مهندسی با تأکید بر بهبود وضعیت ارائه خدمات مهندسی سازمان و لزوم توجه ویژه به چابکی سازمانی و کاهش هزینه‌های سازمان، گفت: بهره‌مندی از تجربیات و اطلاعات سایر سازمان‌های نظام‌مهندسی و اطلاع از آخرین وضعیت ارائه خدمات مهندسی در استان‌های دیگر بخش دیگری از نتایج حضور اعضای هیئت‌مدیره بود.

وی تأکید کرد: هماهنگی سیاست‌گذاری‌های سازمان نظام‌مهندسی ساختمان مازندران با راهبردها، اهداف و خط‌مشی کلی وزارت راه و شهرسازی و درک صحیح موارد قانونی و مشارکت فراگیر جامعه مهندسی مازندران در مدیریت بحران‌های منطقه‌ای و ارتباطات میان سازمانی و حضور در مجامع ملی الزامی است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: وزیر راه و شهرسازی که سابقه حضور در مدیریت کلان استان را نیز دارد، در انتخاب فهرست نهایی اعضای پیشنهادی جهت حضور در شورای مرکزی به منتخبان استان مازندران به‌عنوان استانی پیشرو و فعال در تدوین و اجرای سیاست‌های قانونی شهرسازی ملی و منطقه‌ای توجه ویژه کند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar