۱۲:۵۱ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - 24 July 2019
کد خبر: ۵۳۳۹۸
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور:
احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، برای جنوب فارس، برخی مناطق هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان افزایش ابر، رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی است .

وی افزود: این وضعیت روز پنجشنبه در جنوب فارس، برخی مناطق هرمزگان و جنوب کرمان، ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان همچنان ادامه خواهد داشت ضمن اینکه در جنوب سیستان و بلوچستان بارش پراکنده رخ می‌دهد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به افزایش ابر، رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت طی روزهای جمعه و شنبه در جنوب شرق فارس، نیمه جنوبی کرمان، هرمزگان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز، سمنان و خراسان شمالی، یادآور شد: شدت بارش در این دو روز در نیمه جنوبی کرمان، شمال هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان خواهد بود.

این مسئول از امروز تا شنبه 98/5/5 برای استان های گیلان، مازندران و گلستان، افزایش ابر و بارش پراکنده و برای سایر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی کرد.

وظیفه در بعضی ساعات امروز تا پنجشنبه در شمال سیستان و بلوچستان بویژه منطقه زابل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، شرق کرمان، جنوب سمنان، شمال اصفهان، قم، جنوب تهران، ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید هشدار داد و افزود: در برخی نقاط کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی را نیز خواهیم داشت.

شایان ذکر است در مدت یاد شده، دریای عمان به ویژه مناطق شرقی آن مواج است.

برچسب ها هواشناسی ، استان
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar