۱۷:۳۵ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - 03 August 2019
کد خبر: ۵۳۴۹۵
مدیر فروش شرکت رامان فیدار سازه در گفت و گو با «صما»:
مدیر فروش شرکت رامان فیدار سازه در رابطه با فعالیت و عملکرد این مجموعه تولیدی گفت: ما در شرکت رامان فیدار سازه تولیدکننده انواع عایق های حرارتی، صوتی و مقاوم در برابر ضربه و همچنین پوشش های مقاوم در برابر حریق سازه ای هستیم.

شرکت رامان فیدار سازه در زمينه پوشش و رنگ ضد حريق فعالیت می کند. اين شركت در سال1395 ثبت شده و فعاليت بازرگاني خود را شروع كرده است و در سال 97 در كنار فعاليت بازرگاني شروع به توليد پوشش و رنگ ضد حريق کرده است. اين شركت سعي دارد در اين زمينه بهترين باشد.

در همین راستا مدیر فروش شرکت رامان فیدار سازه در رابطه با فعالیت و عملکرد این مجموعه تولیدی گفت: ما در شرکت رامان فیدار سازه تولیدکننده انواع عایق های حرارتی، صوتی و مقاوم در برابر ضربه و همچنین پوشش های مقاوم در برابر حریق سازه ای هستیم.

پاتریس تسلیمی در گفت و گو با «صما» با بیان این مطلب افزود: عایق های صوتی و حرارتی نیاز اصلی ما در زمینه جلوگیری از پرت انرژی در ساختمان ها را برطرف می کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به بالابودن هزینه سرانه مصرف سوخت و انرژی، ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از پرت انرژی در ساختمان ها جزو مباحث مهم روز است.

تسلیمی با بیان اینکه پرت انرژی در ساختمان ها به دلیل قدیمی بودن تکنولوژی های مورد استفاده در ساختمان‌ها اتفاق می‌افتد، بیان کرد: بنابراین متریالی که بتواند این ضعف را برطرف کند و یا این خدمات را به ساکنان ساختمان ها ارائه کند، نیاز روز صنعت ساخت و ساز کشور است.

وی با اشاره به اینکه مجموعه رامان فیدار سازه عایق های حرارتی کاملا سازگار با محیط زیست را ارائه می کند، ادامه داد: این عایق های حرارتی، عایق های بسیار خوبی برای حفظ سرما وگرما در فضاهایی است که نیاز است این انتقال حرارت کنترل شود.

تسلیمی اضافه کرد: در کنار عایق های حرارتی، عایق های صوتی را تولید می کنیم که معمولا در کف و سقف سازه ها اجرا می شود و با توجه به اینکه ساکنان آپارتمان ها در شهرهای بزرگ و دیگر شهرها، با مشکل انتقال سروصدا از طبقات مواجه هستند؛ به طور حتم این عایق ها انتقال صوت و ضربه را در کف و سقف می گیرند.

مدیر فروش شرکت رامان فیدار سازه ادامه داد: این عایق های صوتی علاوه بر اینکه نیاز سازه ای یا کف سازی را برای مهندسان مرتفع می کنند؛ در عین حال بحث انتقال صوت در سازه های جدید را پوشش می دهند. ما می توانیم با متریالی که در شرکت رامان فیدار سازه تولید می شود، این ویژگی را هم به ساختمان های جدید بدهیم.

وی با اشاره به اینکه در طی چند سال اخیر بحث مقاومت ساختمان ها در برابر حریق در بین عموم جامعه و مهندسان نسبتا جا افتاده شده است، گفت: در همین راستا از سال 1392 مقررات ملی ساختمان نیاز و اضطرار مقاوم سازی ساختمان ها در برابر آتش را به عنوان یک الزام از سوی جامعه مهندسی اعلام کرده است.

تسلیمی با اشاره به دستاوردهای موثر این مجموعه تولیدی یادآور شد: شرکت رامان فیدار سازه سالیان سال است که در حوزه‌های طراحی، اجرا و مهندسی آتش تجربه و رزومه خوبی دارد. این شرکت متریال سازگار با محیط زیست و فاقد آزبست را ارائه می دهد و ویژگی اصلی آنها این است که یکی از سبکترین محصولات موجود در بازار است.

مدیر فروش شرکت رامان فیدار سازه همچنین اظهار داشت: این محصول به دلیل دانسیته پایینی که دارد، مقاومت مناسبی را به سازه می بخشد و در عین حال از تاییدیه های بین المللی و اروپایی و همچنین تاییدیه های داخلی از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و همچنین تاییدیه سازمان آتش نشانی برخوردار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رسالت مجموعه رامان فیدار سازه این است که بتواند با ارائه محصولات نوین و باکیفیت به صورت تولید داخلی و ملی، بتواند نیازهای موجود در صنعت ساختمان کشور را به روش صحیح، بهینه و اقتصادی مرتفع کند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar