۱۵:۴۱ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - 04 August 2019
کد خبر: ۵۳۵۰۳
درپی ادغام دو معاونت در شهرداری تهران؛
در جلسه هم‌انديشی امروز اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران، تصميم گرفته شد كه معاونت برنامه‌ريزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری و معاونت توسعه منابع انسانی با يكديگر ادغام شود.

به گزارش خبرنگار «صما» شنیده ها حاکی از تصدی حامد مظاهریان، معاون سابق راه و شهرسازی، بر این معاونت است.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران هم ادغام دو معاونت را تایید کرد و گفت: در جلسه هم اندیشی امروز، شهردار تهران اعلام کرد، به زودی تغییراتی در سطح معاونت های شهرداری ایجاد می شود.

پیروز حناچی، شهردار تهران نیز در این زمینه گفت: معاونت شهرسازی تغییری نمی کند. این در حالی است که چند روز پیش یکی ازخبرگزاری ها از تغییر معاون شهرسازی بر اساس اطلاعات منابع آگاه خبر داده بود.

گفتنی است؛ حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، دانشیار دانشگاه تهران و فارغ التحصیل دکترای معماری از دانشگاه لندن است.

از سوابق تحصيلی وی می توان به دكترای معماری از دانشگاه لندن و تخصص در معماری ايران، معماري اسلامی، فرهنگ و هنر ايران، فرهنگ و فناوری‌های نوين اشاره کرد.

به گزارش «صما» از دیگر سوابق اجرايی مظاهریان می توان به رئيس دانشكده معماری دانشگاه تهران؛ معاون دانشجويی وفرهنگی پرديس هنرهای زيبا؛ مديرقطب علمی فناوری معماری؛ مشاور معاون معماری وشهرسازی وزارت مسكن و شهرسازی، عضو کمیته آموزش (چهارمین دوره) سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و همچنین عضو شورای معماری و شهرسازی بم اشاره کرد.

به گزارش «صما» مظاهریان در دوره وزارت آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی، تصدی معاونت مسکن و ساختمان این وزارتخانه را برعهده داشت و این در حالی است که پیروز حناچی شهردار کنونی تهران نیز در آن مقطع معاونت معماری و شهرسازی این وزارتخانه را عهده دار بود.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar