۱۳:۵۱ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - 06 August 2019
کد خبر: ۵۳۵۲۰
در سي و يكمين جلسه كميسيون ويژه ماده 12 استاني:
در سي و يكمين جلسه كميسون ويژه ماده 12 رسيدگي به تخلفات شركت‌هاي حمل و نقل جاده‌اي در 21 استان ،يك هزارو 563پرونده تخلف شركت هاي حمل و نقلي رسيدگي و احكام حقوقي لازم صادرشد.

عباسعلي بني‌اسدي مديركل دفتر حقوقي و تدوين مقررات اين سازمان افزود: در اجراي بند 4 ابلاغيه مورخ 22 خرداد ماه سال‌جاري و با همكاري كارشناسان ستادي و استاني در زمينه اقدامات ميداني نظارت و برخورد با تخلفات در برخي از پايانه‌هاي بار و مراكز فعاليت شركت‌هاي حمل و نقلي، با تشكيل كميسيون‌هاي اضافي و عدم پرداخت كرايه رسيدگي و احكام حقوقي برخورد با اين تخلفات صادر و به اجرا درآمده است.

وي افزود: براساس گزارش عملكرد كميسيون‌هاي ويژه ماده 12 در 21 اداره‌كل استاني از ابتداي سال جاري تا پايان تير ماه به تعداد 1563پرونده تخلف رسيدگي شدكه از اين تعداد789پرونده جريمه نقدي 263پرونده تذكر كتبي 69 پرونده لغو پروانه و442 پرونده حكم برائت صادر شد.

بني‌اسدي تعداد كل پرونده‌هاي رسيدگي شده كميسيون ويژه ماده 12 رسيدگي به تخلفات شركتها و مؤسسات حمل و نقل جاده‌اي در بخش شركتهاي حمل و نقل كالا را 220 پرونده در بخش مسافر 100 نسخه ودر بخش ايمني 138 پرونده اعلام كرد.

وي خاطر نشان كرد : علت عدم مغايرت مجموع تعداد پرونده هاي رسيدگي شده در بخش كالا، مسافر و ايمني با رقم كلي پرونده ها ،اشتراك برخي پرونده ها بين حوزه ايمني با دو حوزه كالا و مسافر بوده است

برچسب ها راهداری ، حمل و نقل
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar