۱۷:۰۷ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - 19 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۰۰
انجمن صنفی تولید کنندگان در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران به عنوان یکی از انجمن های شاخص صنعت ساختمان نیز با پیوستن به کمپین «نما، هویت شهر ما» حمایت خود را از این کمپین اعلام کرد و در راستای آموزش و ارتقای مهارت قصد دارد در کارگاه های آموزشی نما به میزبانی مناطق 22 گانه تهران شرکت کند.

کمپین «نما، هویت شهر ما» توسط مجتمع رسانه ای ساختمان (صما) از بهمن ماه 97 آغاز به کار کرد و در طول مدت کوتاهی بسیاری از مسئولان، مدیران بخش خصوصی، دانشگاهیان، طراحان و سازندگان به این کمپین پیوستند.

این کمپین از مرداد ماه جاری با همکاری معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران اقدام به برگزاری کارگاه و نمایشگاه نما در مناطق 22 گانه تهران کرده است که از جمله این مراسم می توان به مناطق 2 و 9 در روزهای 16 و 23 مرداد ماه جاری اشاره کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی توسط متخصصان و شرکت های فعال در حوزه نما، تقدیر از طراحان و سازندگان برتر مناطق، نظرسنجی انتخاب طرح های برتر مناطق توسط شرکت کنندگان و صدور گواهی حضور در مراسم از مهم ترین بخش های کارگاه و نمایشگاه نما به شمار می رود.

در همین رابطه انجمن صنفی تولید کنندگان در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران به عنوان یکی از انجمن های شاخص صنعت ساختمان نیز با پیوستن به کمپین «نما، هویت شهر ما» حمایت خود را از این کمپین اعلام کرد و در راستای آموزش و ارتقای مهارت قصد دارد در کارگاه های آموزشی نما به میزبانی مناطق 22 گانه تهران شرکت کند.

انجمن در و پنجره و نما و صنایع وابسته ایران، در اسفند ماه سال 1394 با حمایت و رهبری سندیکا آلومینیوم آغاز به فعالیت نمود. تفکر اصلی سندیکا در راه اندازی این انجمن علاوه تفویض اختیارات خود در این عرصه، مشخص نمودن نیازهای صنعت در و پنجره و نمای ایران توسط فعالین این حوزه و ایجاد پل ارتباطی میان کلیه صنایع وابسته به این صنعت می باشد.


برچسب ها کمپین نما ، صما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar