۱۳:۵۶ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 24 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۲۴
سرپرست معاونت راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای:
رضا اکبری گفت: طرح ملی اقدام برای راه‌های اولیت‌دار روستایی «ابرار» به طول ۲۰۰۰ کیلومتر روز دوشنبه چهارم شهریورماه در مراسمی با حضور رئیس جمهوری رونمایی می‌شود.

رضا اکبری گفت: طرح ملی اقدام برای راه‌های اولیت‌دار روستایی «ابرار» به طول ۲۰۰۰ کیلومتر روز دوشنبه چهارم شهریورماه در مراسمی با حضور رئیس جمهوری رونمایی می‌شود.

رضا اکبری از اجرای طرح ملی «ابرار» (اقدام برای راه‌های روستایی اولیت دار روستایی) خبر داد و گفت: در این طرح ۲۰۰۰ کیلومتر راه روستایی اولیت دار در سراسر کشور شناسایی و نسبت به تکمیل آن‌ها تا پایان سال جاری اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح حدود ۱۸۰ اکیپ و ۱۵۰۰ دستگاه ماشین‌آلات مشخص شده است، افزود: در طرح ابرار عملیات خاکی و زیرسازی به صورت امانی و مابقی به صورت پیمانی انجام می‌شود و در همین راستا دستورات لازم برای چگونگی شروع و ساخت پروژه‌ها ابلاغ شده است.

سرپرست معاونت راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به ویژگی‌های این طرح گفت: ۲۰۰۰ کیلومتر پروژه‌ حاضر در طرح ملی اقدام برای راه‌های اولویت دار روستایی به دلیل احداث توسط شهرستا‌ن‌ها و استفاده از ماشین آلات راهداری، با همان اعتبار مصوب اجرا می‌شود و در صورت نیاز برای تامین سوخت و تعمیر ماشین‌آلات راهداری از اعتبارات ملی استفاده خواهد شد.

به گفته وی روز دوشنبه چهارم شهریورماه همایشی به منظور ارائه گزارش خدمات دولت‌های یازدهم و دوازدهم در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با حضور پنج وزارتخانه برگزار می‌شود که علاوه برا ارائه گزارش عملکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه راه‌های روستایی تعدادی از پروژه‌های طرح ملی «ابرار» به صورت ویدئو کنفرانس با فرمان رئیس جمهور در سطح استان‌ها آغاز می‌شود.


برچسب ها راهداری ، حمل و نقل
r_sar مطالب مرتبط r_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar