۱۵:۲۷ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - 25 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۳۲
معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 19 از برگزاري جشنواره مهیج تفریحی و ورزشی در قالب ويژه برنامه هاي شادستان در روز سه شنبه 5 شهریور به مناسبت "روز خانواده" از ساعت 8:30 تا 12 در مجموعه شهربانوي بوستان بزرگ ولایت خبر داد.

حمید بهرامي با اشاره به گرامیداشت روز خانواده عنوان كرد: اداره امور بانوان منطقه به عنوان منطقه هادي با مشاركت مناطق 6،12 و 20 با برنامه هاي شاد هنري، فرهنگي، ادبي و محيط زيستي و جشنواره تفريحي - ورزشي ميزبان بانوان و دختران شهر تهران است.

وي با اشاره به مخاطبان اين برنامه ها که زنان و دختران،كودكان و نوجوانان هستند بیان کرد: بازي هاي بومي محلي، مهيج حركتي توپي و آبي، فكري و تمركز ذهني، جشنواره غذا، سفره آرايي و هنرهاي ترسيمي، برنامه هاي دوستدار محيط زيست و مديريت مصرف، فعاليت هاي نمايشي، پخش موسيقي و اجراي برنامه هاي گروهي موسيقي سنتي از جمله برنامه هاي اجرايي در اين روز است.

ضمن اینکه شهروندان در اين روز برای استفاده از استخر و دوچرخه مجموعه می توانند از تخفيف 50 درصد بهره مند شوند.

گفتني است الگوسازي در زمينه مديريت اوقات فراغت و سرگرمي براي بانوان و دختران، افزايش مشاركت هاي اجتماعي زنان و دختران، گسترش فرصت ها براي آموزش و يادگيري مشاركت هاي اجتماعي از طريق مديريت اوقات فراغت، آشناسازي بانوان و دختران با ظرفيت هاي مجموعه هاي مختص زنان و فراهم ساختن زمينه هاي تحرك زنان و دختران و ارتقاي سلامت جسمي و روحی از اهداف برگزاري اين مراسم است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar