۱۵:۵۶ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - 25 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۳۴
«مازیار حسینی» معاون مسکن و امور ساختمان وزارت راه و شهرسازی برکنار شد.

به گزارش صما، مازیار حسینی معاون مسکن و امور ساختمان وزارت راه وشهرسازی برکنار شد.

با برکناری حسینی از این سمت «محمود محمودزاده» به عنوان سرپرست معاونت مسکن و امور ساختمان انتخاب شده است. محمودزاده پیش از این عضو هیات مدیره سازمان ملی و زمین مسکن بوده است.

مازیار حسینی از وزارت راه رفت+ نامه
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
فراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
چه میکه انجمن انبوه سازان......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
1
هرجا پول هست ، قدرت هست ، گردن کلفتی و بی قانونی هست ، خرید قاضی هست ، انجمن انبوه سازان یعنی انباشت پول و قدرت و برکناری معاون وزیر به این علت بوده تا انبوه سازان به راحتی بتوانند یک ناظر توسری خور و بی اختیار و بله قربان گو استخدام کنند . وگرنه انتخاب ناظر توسط سازمان ، مساله مهمی نیست که خشم انبوه سازان را درآوده باشد و مجبور به برکناری معاون وزیر کند ولی مساله مهم این است که انبوه سازان یک ناظر نکته سنج و دقیق و وظیفه شناس را که در ارسال گزارش تخلفات تعلل نمیکند اصلا نمی پسند و میخواهند هرگنده کاری که اجرا می کنند بی قید و شرط تایید شود . پس میخواهند یک ناظر ، خودشان انتخاب کنند که جرات حرف زدن و ایراد گرفتن نداشته باشد . چون مزدبگیر و منصوب کارفرما و انبوه ساز است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
دیوان عدالت اداری ، بار اول مجری ذیصلاح را از ساخت و سازهای شهری حذف کرد ،،حالا نوبت به حذف ارجاع کار ناظران رسیده ، حتما پس فردا باید کل نظام مهندسی را تعطیل کنه و همه مهندسان را خانه نشین کنه، اون وقت پزشکانی که در روز روشن میگن از دستگاه پوز استفاده نمیکنند تا مالیات نپردازند ، همین دیوان عدالت اداری هیچ حکمی برایشان صادر نمیکند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
0
0
سیاه و سفید دیدن موضوع این تبعات را در بر دارد و ارجاع از سوی نظام مهندسی هم داستانهای خود را دارد و بنظر می رسد باید موشکافانه تر موضوع بررسی و آسیب شناسی شود.
قطعا عملکرد سازمان نظام مهندسی با اخبار ناخوش آیندی که هر از چند گاه به گوش می رسد در این برخوردها بی تاثیر نبوده است
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar