۰۹:۲۸ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - 26 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۳۶
مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:
سیدمهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: هم اکنون با تصویب مجلس و دولت محترم امکان فروش عرصه به متقاضیان مسکن مهر پردیس وجود دارد اما در این امر هیچگونه اجباری وجود ندارد.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه‌ اسلامی در وزارت راه و شهرسازی شاهد دو اقدام بسیار خوب را به همراه داشته است، تشریح کرد: اولین اقدام اهتمام ایشان به تکمیل و راه اندازی پروژه‌های مسکن مهر و دیگری اقدام ملی عرضه مسکن است.

وی در مورد وضعیت زیرساخت‌ها و امکانات واحدهای مسکونی شهر پردیس با بیان اینکه پروژه‌ها هنوز به شهرداری تحویل داده نشده اند، گفت: تمام خدمات شهری را هم اکنون شرکت عمران برعهده دارد اما از شهرداری و شورای اسلامی شهر پردیس می‌خواهیم با تحویل گرفتن این پروژه‌ها به وظایف خود عمل کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس با اشاره به اینکه بالاترین نرخ رشد جمعت کشور متعلق به شهر پردیس است گفت: بالا رفتن نرخ اجاره در تهران باعث شده روز‌به‌روز به جمعیت این شهر اضافه شود.

هدایت تاکید کرد: تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر پردیس در دست دلالان است که شرکت عمران با تلاش‌های فراوان درحال ثابت کردن قیمت‌ها و درنتیجه مقابله با این دلالان است.

هدایت در پایان ضمن تاکید بر پیگیری شرکت عمران شهر پردیس جهت راه اندازی مترو در این شهر گفت: در مراحل نهایی تکمیل نقشه‌های آن قرار داریم و تا پایان سال شروع عملیات عمرانی آن را شاهد خواهیم بود.

برچسب ها هدایت ، پردیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar