۰۹:۴۴ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - 26 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۳۷
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی :
محمود محمودزاده که روز گذشته بر اساس حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست، جانشین مازیار حسینی معاون سابق مسکن و ساختمان این وزارتخانه شد، مهم‌ترین برنامه‌ی خود در حوزه مسکن را پیگیری طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن عنوان کرد.

محمود محمودزاده اظهار کرد: برنامه‌های جامع و کاملی در حوزه مسکن و ساختمان مدنظر داریم که در مراحل نهایی قرار دارد و ظرف یکی دو روز آینده در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد. با این حال معتقدم مهم‌ترین اقدامی که در حوزه مسکن به عنوان تعهد وزارتخانه باید دنبال شود طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن است.

وی افزود: موضوع دیگر به بحث ساماندهی تشکل‌های حرفه‌ای و حوزه مقررات ملی ساختمان مربوط می‌شود. برای هرکدام از این موارد جزئیاتی تنظیم شده که بعد از تایید وزیر به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

یاد‌آور می‌شود شنیده ها حاکی از آن است که در پی تشدید اختلافات حسینی با محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی بر سر موضوعاتی همچون طرح ملی مسکن، ارجاع کار و ... و ترک مسئولیت از سوی آقای معاون از روز دوشنبه گذشته تاکنون، وزیر راه و شهرسازی دستور برکناری حسینی را صادر کرد.

پس از برکناری حسینی، دیروزمحمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در حکمی محمود محمودزاده را به عنوان سرپرست معاونت امور مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی منصوب كرد.

برچسب ها راه و شهرسازی ، مسکن
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar