۱۱:۲۰ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - 26 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۳۸
مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان خبر داد:
مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان از افتتاح ۱۰۶ کیلومتر راه ، ۵ دستگاه پل و تقاطع غیرهمسطح، افتتاح ۵۲۹ واحد مسکن مهر، افتتاح عملیات آماده سازی ۵۰ هکتاری تیران و آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد مسکونی مشارکتی در قالب مسکن ملی شاهین شهر در استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد.

حمیدرضا امیرخانی با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای تولید مسکن ملی بیان داشت: احداث ۴۰ هزار واحد مسکن ملی در قالب مشارکتی ازجمله برنامه ها و سیاستهای وزارت راه وشهرسازی است که عملیات اجرایی بخشی از آن در این ایام آغاز خواهد شد که در همین راستا کلنگ احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی مشارکتی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در وسعت ۵۶ هزار مترمربع در شهر شاهین شهر بر زمین خواهد خورد.

وی افزود: عملیات آماده سازی ۵۰ هکتاری تیران نیز در این ایام مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: احداث باند دوم نایین - انارک ، احداث باند دوم بادرود - کاشان ، احداث باند دوم تیران - سامان، احداث باند دوم برزک – کاشان، احداث باند دوم طالخونچه – مبارکه – شهرضا به عنوان راههای بزرگراهی و اصلی در مجموع بطول ۷۱ کیلومتر از جمله پروژه های بزرگراهی استان محسوب می شود که با اعتبار ۷۱۶ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

احداث و انجام عملیات راهسازی پل ۴ دهانه اژیه بطول یک کیلومتر، احداث پل ۲ دهانه چنار بطول ۲.۵ کیلومتر، احداث زیرگذر سنگ سفید بطول ۲ کیلومتر، احداث پل زیرگذر خمینی شهر بطول ۳.۵ کیلومتر، احداث پل ۲ دهانه زیرگذر گلشن بطول ۳.۵ کیلومتر نیز از جمله پروژه هایی است که با اعتبار ۱۴۳ میلیارد ریال در این ایام به افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه وشهرسازی به راه های روستایی احداث شده در سطح استان اشاره داشت و گفت: احداث و آسفالت گرم راه ارتباطی پل طاد – ونهر در فلاورجان، بهسازی و آسفالت گرم محور دولت قرین – سمیرم در سمیرم، بهسازی و آسفالت گرم محور آغداش – اسلام آباد در سمیرم، آسفالت گرم محور رحمت آباد در تیران و کرون، بهسازی و آسفالت گرم محور باغ ناظر – تهلگی در چادگان، بهسازی و آسفالت گرم محور اژیه – قلعه بالا در شهرستان اصفهان جمعا بطول ۲۲ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۰۳ میلیارد ریال نیز در این ایام به افتتاح خواهد رسید.

این مقام مسئول از افتتاح ۵۲۹ واحد مسکن مهر در سطح استان در این ایام خبر داد و گفت: ۱۵۳ واحد مسکن مهر در شهر قهجاورستان، ۳۰۰ واحد در شاهین شهر و ۷۶ واحد در شهرضا به افتتاح خواهند رسید.

مدیرکل راه وشهرسازی اصفهان افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده در این ایام کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز ۳ کنارگذر شرق اصفهان به طول ۳۰ کیلومتر و احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در شهر بهارستان در قالب تولید مسکن ملی و مشارکتی بر زمین خواهد خورد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar