۱۴:۲۶ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - 27 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۵۰
در آیین رونمایی از پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی مطرح شد:
دبیرکل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی تأکید کرد: در حوزه مدیریت و سازماندهی، شرکت‌ها مشکلاتی جدی دارند که با آموزش و گفت وگو و بالابردن سطح آگاهی بین المللی به آنها کمک خواهد شد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران طی آیینی رو نمایی شد.

به گزارش صما در این آیین که جمعی از اعضا انجمن نیز حضور داشتند، بهمن صالحی دبیرکل انجمن گفت: رسانه ها و افکار عمومی کشور باید با فعالیت های انجمن بیشتر آشنا شوند.

وی تغییر رویکرد انجمن در جهت اطلاع رسانی فعال را قابل قبول بر شمرد و گفت: نگاه ترویجی به توسعه خدمات فنی و مهندسی باید پایدار باشد.

به گفته صالحی، رسانه ها به ما کمک خواهند کرد که فعالیت های ترویجی را بسیار مهم بدانیم و یکی از زیر ساخت آن تبلیغ به موقع و صحیح است. رسانه ها کمک خواهند کرد تا با آموزش های لازم برای فعالیت بیشتر آماده شویم.

وی برگزاری ورک شاپ ها برای همه به خصوص پیمانکاران را ضروری برشمرد و گفت: این آموزش‌ها، کمک به رفع مشکلات شرکتها خواهد کرد.

صالحی رعایت استانداردها را لازمه کارها دانست و گفت: در مدت کوتاهی می توان مشکلات را رفع و با آشنایی به امور و استاندارد سازی به نتایج خوبی دست یافت.

به گفته وی، آموزش دوره های مختلف برای شرکت های عضو انجمن از لحاظ تکنولوژی مدیریتی نیز مؤثر خواهد بود.

دبیرکل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی تأکید کرد: در حوزه مدیریت و سازماندهی، شرکت‌ها مشکلاتی جدی دارند که با آموزش و گفت وگو و بالابردن سطح آگاهی بین المللی به آنها کمک خواهد شد.

وی موضوع امنیت در بحث اقتصادی برای شرکت ها را بسیار مهم بر شمرد و گفت: در این زمینه همراهی های جدی از دستگاه های مرتبط لازم است.

به گفته وی فعالان شرکت های خدمات فنی و مهندسی به خصوص نیروهای انسانی آنها باید امنیت کافی داشته باشند و توسط نهادهای مسئول برای کاهش ریسک پروژه ها تلاش جدی صورت گیرد.

صالحی، کمک های بانکی و بیمه ای را از عوامل مهم فعالیت شرکت ها در داخل و خارج از کشور برشمرد و گفت: رفع این موانع می تواند به فعالیت های ترویجی انجمن کمک کند که با ایجاد پایگاه خبری کمک به مسائل ترویجی نیز محقق خواهد شد.

در ادامه این رونمایی محمود شریف، مدیر این پایگاه ضمن تشریح فعالیت های خبری و مطبوعاتی و ضرورت وجود پایگاه خبری برای نهاد تخصصی و بزرگی مانند انجمن صادرکنندگان خدمات فنی ومهندسی ایران گفت: امروزه استفاده از ابزارها و (مدیاها) در جوامع امری ضروری است.

وی تأکید کرد: پایگاه انجمن در آینده نزدیک به چهار زبان فارسی، انگلیسی، عربی و روسی تکمیل خواهد شد و تأثیر بسزایی در روابط کاری ایجاد می کند.

به گفته شریف، ظرفیت سازی رسانه ای کمک خواهد کرد تا مراودات کاری، مذاکره با مسئولان داخلی و خارجی، ارتباطات با سفرای کشورهای همسایه در ایران و به انعقاد قراردادهای جدید معطوف شود.

وی با اشاره به کارگیری نیروهای توانمند خبری در این پایگاه اظهار امیدواری کرد: اعضای انجمن حمایت های مادی و معنوی خود را دریغ نکنند.

گفتنی است، پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران با همکاری گروه انفورماتیک صدرانگاران شریف از پنجم مرداد ماه ۹۸ آماده سازی شده است و طی این مدت کوتاه توانسته ارتباطات خوبی بین رسانه های کشور و تخصصی برقرار کند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar