۱۷:۱۵ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - 27 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۵۵
عضو کمیته نمای منطقه 16 شهرداری تهران در گفتگو با صما تاکید کرد:
عضو کمیته نمای منطقه 16 شهرداری تهران گفت: هم اکنون اعضای کمیته های نمای مناطق مشکلات و چالش هایی دارند که امیدواریم این مشکلات در نشست فصلی به گوش مسئولان برسد.

الهام سوری در گفتگو با «صما» ضمن اشاره به فقدان وحدت رویه بین مناطق 22 گانه شهرداری تهران گفت: در برخی مناطق رویه متفاوتی نسبت به نماهای کلاسیک وجود دارد اما برخی مناطق سخت گیری می کنند. به همین دلیل سازندگان مناطق جنوبی اعتراض می کنند که چرا در فلان منطقه و فلان آدرس طرح 100 درصد کلاسیک اجرا می شود اما شما این اجازه را به ما نمی دهید.

وی ادامه داد: بنده حدود چهار سال است که در کمیته نما به عنوان عضو دانشگاهی حضور دارم اما متاسفانه در خصوص پرداخت حق الزحمه ما و دیگر اعضا مشکلات عدیده ای وجود دارد.

عضو کمیته نمای منطقه 16 شهرداری تهران اظهار داشت: مساله و مشکل دیگر در رابطه با تقسیم اعضا در بین مناطق است. متاسفانه شرایط به گونه ای پیش رفته که یک عده خاص در مناطق 1 تا 5 حضور دارند و جابه جایی بین اعضا صورت نمی گیرد اگر هم این اتفاق می افتد، به گونه ای است که تغییر مثبتی برای اعضا مناطق جنوبی حاصل نمی شود. به طور مثال بنده با وجود اینکه ساکن منطقه 5 هستم، اما به مدت 3.5 سال در منطقه 21 حضور داشتم و بعد از این مدت با وجود اعتراض های مکرر بنده را به منطقه 16 فرستاده اند.

عضو کمیته نمای منطقه 16 شهرداری تهران افزود: ذکر این نکته ضروری است که مناطق شمال شهر حق الزحمه چند برابری نسبت به مناطق جنوبی که مشکلات بیشتری هم دارند، دریافت می کنند و این اتفاقات باعث دلسردی اساتید دانشگاهی می شود.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم ما حصل نشست فصلی کمیته های نما حل مشکلات اعضا و ایجاد وحدت رویه باشد.

لازم به ذکر است نخستین نشست فصلی دبیرخانه هماهنگی نظارت بر کمیته‌های نمای مناطق چهارشنبه، ششم شهریوربه میزبانی شورای اسلامی شهر تهران برگزار می شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar